Codurile eMAG de azi, 16 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
16 Oct Cod Bonus: SATA
Cod Kiss FM 16 Octombrie: fara cod KISS FM azi, sunt doar de luni pana vineri
Raspunsuri Quiz 27
Fondatorul companiei Dell este: Michael Dell
Ce extensie au fisierele Microsoft Word?: *.doc, *.docx
Cate branduri de console hardware sunt in oferta eMAG?: 4
Emisiunea „Partidul Kiss Fm On-Tour” este prezentata de: Dan Fintescu si OLiX
Camera web este: Un dispozitiv periferic
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la activități precum descoperirea codurilor eMAG și rezolvarea quiz-urilor poate fi o experiență plăcută și educativă. Aceste activități nu doar că oferă recompense imediate sub formă de reduceri sau premii, dar stimulează și curiozitatea și dorința de cunoaștere continuă. De asemenea, ele pot contribui la un sentiment de comunitate și împărtășire a informațiilor cu alții interesați de aceleași teme. Dacă vreți să vă îmbunătățiți bagajul de cunoștințe și, în același timp, să vă bucurați de recompense pe parcurs, implicarea în astfel de activități este o alegere excelentă care poate să vă îmbogățească nu doar digital, ci și personal.
silviu sunt si eu de acord cu lista! Deci sa nu uiti sa ma treci si pe mine!
da claus vom astepta 2-3 zile verificam si pan la urma trebuie sa iasa ceva, tot pierdem timpul si dam 70 clikuri cel putin pe zi macar am avea sansa sa le primim inapoi
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/gagikru
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
Da vreau sa fac parte din lista dar sa ne strangem 50 si sa ne votam toti in fiecare zi sa acumulam o sansa numai din clickuri , votati http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
da ar fi bine daca mai poti sa mai publici inca o data lista deoarece as vrea si eu sa fac rost de ea si am sa incercde luni sa imi fac o adresa de email noua si sa o pun sa primesc e-mail-urile acolo sa vad cine din lista e serios si cine nu… am sa fac asta cateva zile 2,3 chiar daca am sa pierd ceva timp pe zi …..
http://reteaua.emag.ro/c/claudzius
cyp81 hai taticu si tu cu votul
claus eu cateodata votez dupa explorer cateodata votez dupa mozilla asa nu sunt obligata sa astept cele 24 de ore ca poate nu pot sta de ex pana la 12 noaptea sa votez cum votasem o zi inainte si atunci folosesc celalalt browser doar sa votez odata in zi cat este legal
cyp81 iti multumeste pentru sustinere! 15.12
http://reteaua.emag.ro/c/bucsha
voturi dimineata
1 http://reteaua.emag.ro/c/OanaD
2 http://reteaua.emag.ro/c/MISTERS
3 http://reteaua.emag.ro/c/sorinsss
4 http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
5 http://reteaua.emag.ro/c/scr
6 http://reteaua.emag.ro/c/Stefan56
7 http://reteaua.emag.ro/c/janovskyy
8 http://reteaua.emag.ro/c/garel
9 http://reteaua.emag.ro/c/MaryannA
10 http://reteaua.emag.ro/c/mialove
11 http://reteaua.emag.ro/c/missanette
12 http://reteaua.emag.ro/c/ema80cop
voturi seara:
13 http://reteaua.emag.ro/c/szilardsz
14 http://reteaua.emag.ro/c/dgrazvan
15 http://reteaua.emag.ro/c/mariralu
16 http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
17 http://reteaua.emag.ro/c/bogdan82
18 http://reteaua.emag.ro/c/Alexandru_Dragos
19 http://reteaua.emag.ro/c/flocirin
20 http://reteaua.emag.ro/c/stefanmedves
21 http://reteaua.emag.ro/c/GeorGia03
22 http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
23 http://reteaua.emag.ro/c/boleck
24 http://reteaua.emag.ro/c/annamartac
25 http://reteaua.emag.ro/c/bucsha
26 http://reteaua.emag.ro/c/robydoc1979
27 http://reteaua.emag.ro/c/cosmin_nsc
28 http://reteaua.emag.ro/c/ionut_t
29 http://reteaua.emag.ro/c/sdrully
30 http://reteaua.emag.ro/c/Replikate
31 http://reteaua.emag.ro/c/lenny
32 http://reteaua.emag.ro/c/adytzzu
33 http://reteaua.emag.ro/c/bashtan
34 http://reteaua.emag.ro/c/b3l3a
35 http://reteaua.emag.ro/c/x_tina
36 http://reteaua.emag.ro/c/Nesteea
37 http://reteaua.emag.ro/c/miralfn
38 http://reteaua.emag.ro/c/daia
39 http://reteaua.emag.ro/c/erdeigyula
40 http://reteaua.emag.ro/c/jumatatea
41 http://reteaua.emag.ro/c/FloFish
42 http://reteaua.emag.ro/c/cyp81
43 http://reteaua.emag.ro/c/cristeac1809
44 http://reteaua.emag.ro/c/cosmin206
45 http://reteaua.emag.ro/c/Rstrykt
46 http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
47 http://reteaua.emag.ro/c/alinaty
48 http://reteaua.emag.ro/c/gagikru
49 http://reteaua.emag.ro/c/claudzius
50 http://reteaua.emag.ro/c/alynro
51 http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
52 http://reteaua.emag.ro/c/silviuu1987
lavinia , tu faci parte din lista
mie pe mozila nu imi merge …da chestia aia cu regulamentu:D
ca astazi sunt croit pe sectiunea click link sa vad cine da sau nu cu zarul!? =)))
si nu pot sa fac mare lucru deoarece conexiunea mea e printr=un router….
va votez unul cate unul sa vad si eu de la cine imi primesc voturile inapoi
asa ca va iau pe rand de cativa stiu sigur ca mi le da inapoi
dar nu mai vreau sa imi pierd mult timp votand pe cei care nu returneaza si eu sa ma milogesc dupa voturi sa fac o sansa
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
Ciobby iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
se pare ca cyp81 ne-a luat-o inainte la terasa si a lasat toate voturile baltaaaa
da soso am un singur vot astazi !!! sigur tu m-i l-ai dat ! da inca nu pot sa te votez….
bucsha iti multumeste pentru sustinere! 15:15 ast retur
http://reteaua.emag.ro/c/missanette
missanette iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
bidutza iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987
ema80cop
annamartac
Ciobby
claudzius
http://reteaua.emag.ro/c/ionut_t
da e buna si tactica asta intri vezi cine e pe forum votezi si iti ceri vot inapoi… asa sti ca primesti vot inapoi sigur…
http://reteaua.emag.ro/c/claudzius
cyp…… ne mai votezi si pe noi astazi tinereeee?
missanette u erai ieri pe forum fata care cerea voturi da nu isi publica link-ul???:D
asta e primul oameni buni scoateti-l din lista
missanette iti multumeste pentru sustinere! 15.17
http://reteaua.emag.ro/c/bucsha
Norbert nu pot sa te votez acum , mai incolo , si votati http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
deci cosmin si claus au dat vot bucsa nu
da claus dar n-ai sa gasesti 50 pe forum odata
va trebui sa intri de mai multe ori pe forum si pierzi timpul asa fiecare cand are timp voteaza lista si o listeaza pe forum ca a votat cel care nu listeaza 2 zile la rand va fi sters din lista
cip ala nu da voturi mane
Ciobby iti multumeste pentru sustinere! 15:18 :*
@lavinia
daca tu ai votat pe toata lumea din lista pana la ora asta si nu ai primit decat 8 voturi asta nu inseamna ca ceilalti sunt neseriosi. Alti poate intra mai tarziu, alti poate nu au drept de vot pana deseara. Trebuie sa ai rabdare pana la sfarsitul zilei si de abia apoi poti spune cate clikuri ai primit inapoi.
@missanette – nervoasa mica! 😉
claudzius iti multumeste pentru sustinere! 15:19 :*
daca gasiti voi 50 foarte activi sa-mi dati si mie lista si o respect si eu zilnic altfel nu ajungem nicaieri nu sh care se lauda mai alalteieri ca are 19 sanse pai normal daca e (smecher)!!!!
da asta am zis si eu …
http://reteaua.emag.ro/c/a3urghe
vasilesku iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/apuhc
Loreena iti multumeste pentru sustinere!
lexis iti multumeste pentru sustinere!
scr iti multumeste pentru sustinere!
boleck iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/cyp81
http://reteaua.emag.ro/c/silviuu1987
tu faci parte din lista mea de voturi zilnice
misanett mai tarziu Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.
lavinia pana mai pe seara cand nimeni numai e pe forum =))) =)))
pe bune doar 2 voturi mi-au intrat
Astia care nu dau voturile inapoi sunt chiar nesimtiti serios vb , ce naiba ca si dk ai 100 de sanse in concurs tot sunt putine in comparatie cu cate nr sunt si cu cate sanse sunt in total , votati http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
si mie 8 voturi keep up the non-working =)))
pai si eu mai am vreo 30 de votat din lista pe diseara ca acum nu pot dar ii voi vota pe toti si toti care voteaza dupa lista sa afiseze pe forum in felul acesta vom face lista celor 50 de seriosi
missanette iti multumeste pentru sustinere! :-*
http://reteaua.emag.ro/c/missanette cine mai vrea voturi mana sus
ok .. a intrat si al trei-lea
3 cu al meu acum:D
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
gagikare vrei vot baga vot sa primesti 😉
si tu silviu
🙂