Codurile eMAG de azi, 16 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
16 Oct Cod Bonus: SATA
Cod Kiss FM 16 Octombrie: fara cod KISS FM azi, sunt doar de luni pana vineri
Raspunsuri Quiz 27
Fondatorul companiei Dell este: Michael Dell
Ce extensie au fisierele Microsoft Word?: *.doc, *.docx
Cate branduri de console hardware sunt in oferta eMAG?: 4
Emisiunea „Partidul Kiss Fm On-Tour” este prezentata de: Dan Fintescu si OLiX
Camera web este: Un dispozitiv periferic
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la activități precum descoperirea codurilor eMAG și rezolvarea quiz-urilor poate fi o experiență plăcută și educativă. Aceste activități nu doar că oferă recompense imediate sub formă de reduceri sau premii, dar stimulează și curiozitatea și dorința de cunoaștere continuă. De asemenea, ele pot contribui la un sentiment de comunitate și împărtășire a informațiilor cu alții interesați de aceleași teme. Dacă vreți să vă îmbunătățiți bagajul de cunoștințe și, în același timp, să vă bucurați de recompense pe parcurs, implicarea în astfel de activități este o alegere excelentă care poate să vă îmbogățească nu doar digital, ci și personal.
http://reteaua.emag.ro/c/silviuu1987
alin , esti ultimul din lista mea de voturi zilnice
voturi dimineata
1 http://reteaua.emag.ro/c/OanaD
2 http://reteaua.emag.ro/c/MISTERS
3 http://reteaua.emag.ro/c/sorinsss
4 http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
5 http://reteaua.emag.ro/c/scr
6 http://reteaua.emag.ro/c/Stefan56
7 http://reteaua.emag.ro/c/janovskyy
8 http://reteaua.emag.ro/c/garel
9 http://reteaua.emag.ro/c/MaryannA
10 http://reteaua.emag.ro/c/mialove
11 http://reteaua.emag.ro/c/missanette
12 http://reteaua.emag.ro/c/ema80cop
voturi seara:
13 http://reteaua.emag.ro/c/szilardsz
14 http://reteaua.emag.ro/c/dgrazvan
15 http://reteaua.emag.ro/c/mariralu
16 http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
17 http://reteaua.emag.ro/c/bogdan82
18 http://reteaua.emag.ro/c/Alexandru_Dragos
19 http://reteaua.emag.ro/c/flocirin
20 http://reteaua.emag.ro/c/stefanmedves
21 http://reteaua.emag.ro/c/GeorGia03
22 http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
23 http://reteaua.emag.ro/c/boleck
24 http://reteaua.emag.ro/c/annamartac
25 http://reteaua.emag.ro/c/bucsha
26 http://reteaua.emag.ro/c/robydoc1979
27 http://reteaua.emag.ro/c/cosmin_nsc
28 http://reteaua.emag.ro/c/ionut_t
29 http://reteaua.emag.ro/c/sdrully
30 http://reteaua.emag.ro/c/Replikate
31 http://reteaua.emag.ro/c/lenny
32 http://reteaua.emag.ro/c/adytzzu
33 http://reteaua.emag.ro/c/bashtan
34 http://reteaua.emag.ro/c/b3l3a
35 http://reteaua.emag.ro/c/x_tina
36 http://reteaua.emag.ro/c/Nesteea
37 http://reteaua.emag.ro/c/miralfn
38 http://reteaua.emag.ro/c/daia
39 http://reteaua.emag.ro/c/erdeigyula
40 http://reteaua.emag.ro/c/jumatatea
41 http://reteaua.emag.ro/c/FloFish
42 http://reteaua.emag.ro/c/cyp81
43 http://reteaua.emag.ro/c/cristeac1809
44 http://reteaua.emag.ro/c/cosmin206
45 http://reteaua.emag.ro/c/Rstrykt
46 http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
47 http://reteaua.emag.ro/c/alinaty
48 http://reteaua.emag.ro/c/gagikru
49 http://reteaua.emag.ro/c/claudzius
50 http://reteaua.emag.ro/c/alynro
alynro iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/dragonleo17
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 votat
toti cei care returneaza voturile vor fi in lista
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/gagikru
ai dreptate gagikru „pai asa s face treaba oameni buni schimb pe schimb nu va mai aruncati sa votati cu zecile deodata usor si cu rezultate bune”
eu de cand va bat la cap cu asta
http://reteaua.emag.ro/c/silviuu1987
soso, nu ma vad votat de tine
ma bag si eu atunci dar duminica nu va bazati pe mine pt ca plec la taradar in rest de luni pana sambata inclusiv sunt de incredere
sosooooooo…….. pe mine iar mai uitat>?????:(
anna :
A zis pe data de 16 Octombrie, 2010
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
pe mina m-ai uitat!!!!!
http://reteaua.emag.ro/c/annamartac
dragonleo17 votat acum
http://reteaua.emag.ro/c/silviuu1987
daca ne adunam 50 , o sa avem o sansa zilnica asigurata doar din voturi, eu ieri am votat vreo 70 si mi s-au returnat doar 25 , adica 500 credite si am pierdut toata ziua pe forum
pai eu pana ieri ii luam pe toti de la pagina 1 pana la ultima pagina si ii votam si ma uitam la click link sufla vantul de fapt era haotic faptul ca doar cativa dadeau back si pe urma m-am gandit ca nu e bn asa back to back asa merge keep up the good working
ok alin baga-ti lista si cei neseriosi vor fi stersi din lista in vreo 2 zile am putea pune lista la punct
pana o vor avea toti cei de pe forum votam si listam pe forum zilnic
suna bine numai sa nu se prinda astia de la emag si sa ne descalifice
in fine , o sa fie si mai usor in acest mod p ca pot fi unii seriosi dar sa sara din greseala cate unul
dar in acest mod daca am avea toti aceiasi lista nu vor mai fi asemenea probleme
unde e restrikt k nu a mai dat click-uri pe PTC!?
16 Oct Click link 140 Aprobat
sal lume 😀
Voturi returnate azi 😛
16 octombrie:
a3urghe iti multumeste pentru sustinere! 14:41
bogdan82 iti multumeste pentru sustinere! 14:42
bidutza iti multumeste pentru sustinere! 14:42
silviu33 iti multumeste pentru sustinere! 14:43
Kpushor iti multumeste pentru sustinere! 14:44
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere! 14:49
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere! 14:54
annamartac iti multumeste pentru sustinere! 14:57
soso si ema80cop va dau mai tarziu vot k nu merge !!!
acu ma duc sa mananc si revin sa mai votez !!!
Care ma voteza returnez : http://reteaua.emag.ro/c/Rstrykt
silviu ms pt inscriere dar nu pot deocamdata sa iti returnez votul nici tie si nici lui DANA VELIS
Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.
http://reteaua.emag.ro/c/claudzius
in voturi adica doar 7 insi m-au votat astazi si voi ziceti sa votam 50?
nush frate dar am impresia ca soso da copy paste la lista dar de votat ioc de cate ori bege lista aia mie nu imi intra nici un vot
mialove iti multumeste pentru sustinere!
sorindemian iti multumeste pentru sustinere!
vior3l iti multumeste pentru sustinere!
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
alynro iti multumeste pentru sustinere!
Bibil iti multumeste pentru sustinere!
gagikru iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
Annes iti multumeste pentru sustinere!
anapustin iti multumeste pentru sustinere!
scr iti multumeste pentru sustinere!
snake_val iti multumeste pentru sustinere!
roxana_m iti multumeste pentru sustinere!
COTY iti multumeste pentru sustinere!
szokeandi iti multumeste pentru sustinere!
any_onutza iti multumeste pentru sustinere!
IANI iti multumeste pentru sustinere!
Nesteea iti multumeste pentru sustinere!
Replikate iti multumeste pentru sustinere!
Stfx iti multumeste pentru sustinere!
Temicoxxl iti multumeste pentru sustinere!
mircea007 iti multumeste pentru sustinere!
danitza iti multumeste pentru sustinere!
uttzi iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby votati si returnez garantat .
pe soso si pe altii ca el ii vom sterge daca sunt neseriosi
aceasta lista in cateva zile daca vrem o punem la punct
Ciobby iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/gagikru
da silviu e o idee buna cea cu lista dar as vrea sa o faca cineva si sa o publice sa o luam toti care suntem in ea si sa ne votam in fiecare zi … si verificarea sa se faca seara pt ca eu am votat aseara si acum nu pot sa votez pana nu trec 24 de ore ….
Kpushor iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby votati si returnez !!!!
eu acum primi doar 4 voturi si credeam ca sunt mai multi care voteaza:))
gagikru iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
dupa cum ziceam e jales =)))
nu claus verificarea eu zic sa se faca dupa fiecare votare cumva nu stiu ma gansedc eu pana luni la o varianta
CEI CARE VA REGASITI AICI, VA ROG RETURNATI VOTURILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CA SA VA GASITI MAI USOR DATI UN CTRL+F si va treceti numele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lavinia http://reteaua.emag.ro/c/ema80cop :
A zis pe data de 16 Octombrie, 2010
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
szilardsz iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
mariralu iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
bogdan82 iti multumeste pentru sustinere!
Alexandru_Dragos iti multumeste pentru sustinere!
flocirin iti multumeste pentru sustinere!
stefanmedves iti multumeste pentru sustinere!
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere!
scr iti multumeste pentru sustinere!
boleck iti multumeste pentru sustinere!
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
cosmin_nsc iti multumeste pentru sustinere!
ionut_t iti multumeste pentru sustinere!
sdrully iti multumeste pentru sustinere!
Replikate iti multumeste pentru sustinere!
Stefan56 iti multumeste pentru sustinere!
adytzzu iti multumeste pentru sustinere!
bashtan iti multumeste pentru sustinere!
b3l3a iti multumeste pentru sustinere!
janovskyy iti multumeste pentru sustinere!
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
garel iti multumeste pentru sustinere!
Nesteea iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
daia iti multumeste pentru sustinere!
erdeigyula iti multumeste pentru sustinere!
jumatatea iti multumeste pentru sustinere!
MaryannA iti multumeste pentru sustinere!
FloFish iti multumeste pentru sustinere!
mialove iti multumeste pentru sustinere!
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
cristeac1809 iti multumeste pentru sustinere!
cosmin206 iti multumeste pentru sustinere!
bidutza iti multumeste pentru sustinere!
temicoxxl iti multumeste pentru sustinere!
Zoomzet iti multumeste pentru sustinere!
cristiwiz iti multumeste pentru sustinere!
apuhc iti multumeste pentru sustinere!
a3urghe iti multumeste pentru sustinere!
vasilesku iti multumeste pentru sustinere!
Loreena iti multumeste pentru sustinere!
lexis iti multumeste pentru sustinere!
Naragan iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
Kpushor iti multumeste pentru sustinere!
ADRIANAMEDINA iti multumeste pentru sustinere! Axxell iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/ema80cop
vreau si eu retuuur! Cei din lista celor 50, care nu va regasiti printre cei votati, sa stiti ca nu au trecut 24 ore. O sa va votez mai tarziu!
Cosmyn :
A zis pe data de 16 Octombrie, 2010
mialove iti multumeste pentru sustinere!
sorindemian iti multumeste pentru sustinere!
vior3l iti multumeste pentru sustinere!
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
alynro iti multumeste pentru sustinere!
Bibil iti multumeste pentru sustinere!
gagikru iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
Annes iti multumeste pentru sustinere!
anapustin iti multumeste pentru sustinere!
scr iti multumeste pentru sustinere!
snake_val iti multumeste pentru sustinere!
roxana_m iti multumeste pentru sustinere!
COTY iti multumeste pentru sustinere!
szokeandi iti multumeste pentru sustinere!
any_onutza iti multumeste pentru sustinere!
IANI iti multumeste pentru sustinere!
Nesteea iti multumeste pentru sustinere!
Replikate iti multumeste pentru sustinere!
Stfx iti multumeste pentru sustinere!
Temicoxxl iti multumeste pentru sustinere!
mircea007 iti multumeste pentru sustinere!
danitza iti multumeste pentru sustinere!
uttzi iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
Ciobby iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/claudzius
da claus baga lista de la mine si incet incet o vom modifica si o vom lista in fiecare seara cu cine a mai ramas si cine vrea sa se mai inscrie si daca ne-am adunat 50 trebuie sa stim ca avem 1000 credite pe zi daca nu inseamna ca cineva triseaza
vom lista pe forum ca pana acum lista cu cei votati
lista d cand e man?
voturi dimineata
1 http://reteaua.emag.ro/c/OanaD
2 http://reteaua.emag.ro/c/MISTERS
3 http://reteaua.emag.ro/c/sorinsss
4 http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
5 http://reteaua.emag.ro/c/scr
6 http://reteaua.emag.ro/c/Stefan56
7 http://reteaua.emag.ro/c/janovskyy
8 http://reteaua.emag.ro/c/garel
9 http://reteaua.emag.ro/c/MaryannA
10 http://reteaua.emag.ro/c/mialove
11 http://reteaua.emag.ro/c/missanette
12 http://reteaua.emag.ro/c/ema80cop
voturi seara:
13 http://reteaua.emag.ro/c/szilardsz
14 http://reteaua.emag.ro/c/dgrazvan
15 http://reteaua.emag.ro/c/mariralu
16 http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
17 http://reteaua.emag.ro/c/bogdan82
18 http://reteaua.emag.ro/c/Alexandru_Dragos
19 http://reteaua.emag.ro/c/flocirin
20 http://reteaua.emag.ro/c/stefanmedves
21 http://reteaua.emag.ro/c/GeorGia03
22 http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
23 http://reteaua.emag.ro/c/boleck
24 http://reteaua.emag.ro/c/annamartac
25 http://reteaua.emag.ro/c/bucsha
26 http://reteaua.emag.ro/c/robydoc1979
27 http://reteaua.emag.ro/c/cosmin_nsc
28 http://reteaua.emag.ro/c/ionut_t
29 http://reteaua.emag.ro/c/sdrully
30 http://reteaua.emag.ro/c/Replikate
31 http://reteaua.emag.ro/c/lenny
32 http://reteaua.emag.ro/c/adytzzu
33 http://reteaua.emag.ro/c/bashtan
34 http://reteaua.emag.ro/c/b3l3a
35 http://reteaua.emag.ro/c/x_tina
36 http://reteaua.emag.ro/c/Nesteea
37 http://reteaua.emag.ro/c/miralfn
38 http://reteaua.emag.ro/c/daia
39 http://reteaua.emag.ro/c/erdeigyula
40 http://reteaua.emag.ro/c/jumatatea
41 http://reteaua.emag.ro/c/FloFish
42 http://reteaua.emag.ro/c/cyp81
43 http://reteaua.emag.ro/c/cristeac1809
44 http://reteaua.emag.ro/c/cosmin206
45 http://reteaua.emag.ro/c/Rstrykt
46 http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
47 http://reteaua.emag.ro/c/alinaty
48 http://reteaua.emag.ro/c/gagikru
49 http://reteaua.emag.ro/c/claudzius
50 http://reteaua.emag.ro/c/alynro
deci vreau sa zic, ca toti cei care sunt pe lista au fost votati azi, iar eu am primit doar 8 voturi. Pe bune, sunt foarte multi neseriosi!
alynro iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby votati si astia care puneti liste mari pe-aici sunteti niste nesimtiti pt ca nu votati deloc si stiu bine ce zik .
claudzius iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/gagikru lasa draga lavinia ca te-am votat eu uite,practic votul meu pt tine se pune de 5 ori asa k-mi place numele tau .
dap Silviu e o idee buna zic eu dar acum nu trebuie sa ne apuce ”boala” daca pana la oara asta multi nu au votat …nu au votat deoarece ca si mine ieri au votat tarziu si acum nu au trecut 24 ore …dar zic eu ca pana mai pe seara vor vota …bine avand in vedere ca e si sambata 😀
http://reteaua.emag.ro/c/claudzius
http://reteaua.emag.ro/c/silviuu1987
Ciobby iti multumeste pentru sustinere!
ciobby , vrei sa faci parte din lista?
Cosmyn, sorry!
Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.
temicoxxl iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
Zoomzet iti multumeste pentru sustinere!
cosmin206 iti multumeste pentru sustinere!
cristiwiz iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/cyp81
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
lavinia, ii vom sterge in cateva zile daca vrem ne adunam 50 de seriosi pe lista doar sa incepem pt a fi dreptate vot pentru vot
gagikru! MULTUMEEESC! Apreciez! 🙂
e weekend loome haideti la terasa sa ne punem in kp