tari straine unde poti face conturi in valuta

Andreea Marin – reclama la leustean

Aparent pare un lucru banal, poate asa si este, insa dupa ce am vizionat reclama celor de la Fuchs, parca ceva nu se potriveste. Nepotrvirile sunt mai multe daca stam si analizam, in primul rand e vorba de protagonista. Andreea Marin, celebra Printii de Romania cumpara leustean,…destul de ciudat. Plus ca modul in care se prezinta ea in reclama nu se ,, lipeste”.., e ceva ciudat, nelalocul lui.

Dincolo de vedeta reclama pare ok, interesanta, insa finalul pare de pomina..leustean la plic..Ciudat, sau cel putin ciudat pentru mine, niciodata nu as cumpara leustean la plic, cred ca ar fi dat mai bine o varianta in care leusteanul ar fi fost ambalat dupa ce era uscat, sau ceva de genul. Asa pare gata cules in plic,..ma rog e parerea mea. Cat priveste asocierea cu zana zanelor cu siguranta va fi una de succes pentru o anumita categorie, reclama atrage desi e plina de contaradictii.

Iata reclama daca inca nu ati vazut-o :

Deci de maine cumparam leustean la plic si ne inchipuim ca mancam acelasi leustean ca si domnul junior cu Printii.

Reclama la leuștean cu Andreea Marin combină elemente neașteptate, oferindu-ne o imagine neobișnuită și amuzantă a unei vedete binecunoscute promovând ceva atât de obișnuit. Personal, cred că acest contrast intrigant dintre glamourul Andreei și banalitatea leușteanului la plic captează atenția eficient, dar poate genera și confuzie. Dacă e să tragem o învățătură din această reclamă, ar putea fi aceea că uneori, aparentul element surprinzător are capacitatea de a ne face să reevaluăm lucrurile banale pe care le luăm de-a gata. Poate că ar trebui să ne deschidem mai mult la inovații și să acceptăm că unele combinații neașteptate pot aduce un pic de sare și piper în viața de zi cu zi, chiar dacă la început par ciudate.

6 comments

Add a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.