Etichetă: personal
Eu nu citesc bloguri
Acum sa nu ma intelegeti gresit. Nu e vorba ca nu citesc bloguri deloc. Nu. [-X Mai citesc de prin bloguri. Insa nu sunt abonat la nici un blog sa il citesc zilnic. Nu am nici blogroll. Ce citesc, citesc dand click pe diverse linkuri.
Orange, bine te-am gasit
Dupa ce am scapat de Vodafone azi mi-am facut un abonament la Orange. Bineintels, mi-am pastrat numarul daca tot s-a inventat portabilitatea.
Am scapat de Vodafone
Nu stiu daca ati incercat pana acum sa inchideti un abonament la Vodafone, dar cand ii suni si le spui ce vrei, incep sa iti ofere diverse chestii. Gen minute, sms-uri, nebunii. Dar eu eram pregatit deja. >:/ Asa ca i-am sunat si le-am comunicat decizia mea.
Nu ai suflet daca nu ma votezi
La Roblogfest. ;;) Daca ieri nu prea aveam habar cum se voteaza astazi i-am aflat toate secretele. :-B Si din pacate pentru a vota trebuie si un cont. Stiu, nici mie nu imi place sa pierd timpul pe siteuri ca sa imi fac conturi, va inteleg ca va e sila, dar faceti un mic efort de data asta. [-O< Ca sa ma votati. ^:)^ Deci sa va explic cum se...
Cum se voteaza la Roblogfest ?
M-am trezit azi dimineata cu gandul de a ma milogi pe la cunoscuti sa ma voteze la Roblogfest. Rog pe cineva: „ma votezi?” ;;) … dupa cateva minute : „dar cum se voteaza la Roblogfest asta? mi-am facut eu un cont pe acolo, si am ajuns la un buton/plus. da nu merge sa apesi pe el :-??” Prima data am zis ca e putin mai incompetent respectivul, asa ca am…
Nesiguranta, un sentiment tare greu
Stiti ce e foarte dureros cand iubesti? Nesiguranta. Eu o iubesc, dar oare ea ma iubeste? Eu o doresc, dar oare ea ma doreste ? Oare o sa ramanem impreuna cum visez eu, sau peste 2-3 luni o sa fie doar o amintire trista.
Tot eu sunt
Dupa ce, timp de multe multe luni am pastrat acelasi avatar pe messenger, ieri m-am gandit sa mai schimb si eu peisajul. Si nu ma mai recunostea lumea azi. ;)) Deci, tot eu sunt !
Si acum, sa trec si eu la milogeala pentru RoBlogFest
Si nu, nu imi e rusine. Daca astia mai mari se milogesc pentru voturi, eu de ce sa nu o fac? 😀 Asa ca : Votati-ma!
Azi, proiecte
Aseara eram hotarat „Saptamana viitoare mai am 2-3 examene, maine dimineata ma apuc de proiecte„. Deja la 9 eram trezit, pregatit sa ma apuc de teme cu simt de raspundere. :-B Dar totusi, ia sa vad ce am mai primit pe email. Peste jumatate de ora, si destule emailuri citite eram hotarat „Gata, proiecte scrie pe mine„.