Codurile eMAG de azi, 29 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
29 Oct Cod Bonus: 3 fps
Cod KissFM 29 Octombrie: DIRECTIE
Cod Facebook 29 Octombrie:
- Concurs: Codul este denumirea completa a abrevierii HTML, standardul folosit pentru realizarea paginilor WEB. (codul este format din trei cuvinte) Raspuns: HyperText Markup Language
- Codul este anul in care motorul de cautare Google a atins numarul de 1 trilion de pagini web indexate. Raspuns: 2008
Raspunsuri Quiz 40
|
|
La eMAG ai peste 30.000 de produse din urmatoarele categorii: IT, electronice si electrocasnice ISP reprezinta: Internet Service Provider Cea mai recenta versiune a sistemului de operare Windows Phone este: Windows Phone 7 Cum s-a numit calculatorul inventat de Konrad Zuse, in anul 1936? Z1 In domeniul calculatoarelor, primul hard disk a fost creat de: IBM, in anul 1956 |
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la concursurile eMAG și utilizarea codurilor promovate nu reprezintă doar o modalitate interesantă de a interacționa cu platforma, dar și o oportunitate de a descoperi lucruri noi, cum ar fi istoria internetului sau creatorii primelor calculatoare. Este fascinant cum tehnologia și evoluțiile acesteia pot fi integrate în activități distractive și educative. Personal, cred că astfel de inițiative pot stimula curiozitatea și dorința de învățare, aspecte esențiale într-o lume în continuă transformare digitală. Pentru cei care doresc să își îmbogățească cunoștințele tehnice în timp ce se distrează, implicarea în aceste quiz-uri este o experiență valoroasă și plăcută.
Prima runda:
pele iti multumeste pentru sustinere!
danitza iti multumeste pentru sustinere!
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
marynyk iti multumeste pentru sustinere!
gagikru iti multumeste pentru sustinere!
florin999 iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
florentinabn iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
Hriti iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
PCA iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
gxg23 iti multumeste pentru sustinere!
imici99 iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
bidutza iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/miralfn
neata baieti
http://reteaua.emag.ro/c/boleck
Scuze de „EU” de la restrykt,asa am luat lista 😀
ONIX iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
boleck iti multumeste pentru sustinere! 11.35
http://reteaua.emag.ro/c/relutzu74
hypno… Nu era vb ca nu m-ai votat….
Am facut o gluma mai sus, dar este „dimineata” inca si cred ca nu m-am facut inteles 🙂
Repet:
Daca o sa castigi masina sa ma plimbi si pe mine o tura cu ea 🙂
PS: bag eu benzina 😀
boleck iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/JustCosmin
Voturi 11:30-11:35:
PCA iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
mary_bv iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
gagikru iti multumeste pentru sustinere!
alinaty iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
oanaD iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
robydoc1979 iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
RobertTheWinner iti multumeste pentru sustinere!
temicoxxl iti multumeste pentru sustinere!
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!
mrcandea iti multumeste pentru sustinere!
mariuspmi iti multumeste pentru sustinere!
PCA iti multumeste pentru sustinere!
Stfx iti multumeste pentru sustinere!
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!
carolrudi iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
Marius30 iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
lenny iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere!
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
sabynwtz iti multumeste pentru sustinere!
dine iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere!
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
mariuspmi iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
basil0000 iti multumeste pentru sustinere!
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
JustCosmin iti multumeste pentru sustinere!
alinaty iti multumeste pentru sustinere!
mialove iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere!
danitza iti multumeste pentru sustinere!
eUFOria iti multumeste pentru sustinere!
bachelor91 iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
marynyk iti multumeste pentru sustinere!
gagikru iti multumeste pentru sustinere!
ONIX iti multumeste pentru sustinere!
sdrully iti multumeste pentru sustinere!
PITIKUL iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/sorinsss
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
hypnotique iti multumeste pentru sustinere!
sdrully iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
PCA iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
robydoc1979 iti multumeste pentru sustinere!
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
alinaty iti multumeste pentru sustinere!
mariuspmi iti multumeste pentru sustinere!
PITIKUL iti multumeste pentru sustinere!
RobertTheWinner iti multumeste pentru sustinere!
ONIX iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
@aly
link pls!
ce va place la cate unii sa copiati mura in gura
npc PCA
miralfn iti multumeste pentru sustinere! u?
Voturi 11:38-11:43
danitza iti multumeste pentru sustinere!
ingriddd iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
dine iti multumeste pentru sustinere!
zaru iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
robydoc1979 iti multumeste pentru sustinere!
lenny iti multumeste pentru sustinere!
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere!
mrcandea iti multumeste pentru sustinere!
mancatias iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!
robydoc1979 iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
alinaty iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
danitza iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere! mialove iti multumeste pentru sustinere!
JustCosmin iti multumeste pentru sustinere!
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
dine iti multumeste pentru sustinere!
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
lenny iti multumeste pentru sustinere!
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
carolrudi iti multumeste pentru sustinere!
Stfx iti multumeste pentru sustinere!
mrcandea iti multumeste pentru sustinere!
RobertTheWinner iti multumeste pentru sustinere!
prima lista cine nu se vede mana sus ca tre sa fac lista 2 si sa fug
mariusica96 iti multumeste pentru sustinere!
@harydam
tocmai te-ai luat de mine??? :))
i-am cerut link tocmai pentru ca nu vreau sa votez aiurea, asa cum se intampla si cu gaby (sdrully)
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!11:40
MCry iti multumeste pentru sustinere!11:41
miralfn iti multumeste pentru sustinere!11:41
harydam iti multumeste pentru sustinere!11:41
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!11:42
x_tina iti multumeste pentru sustinere!11:42
bucsha iti multumeste pentru sustinere!11:43
JustCosmin iti multumeste pentru sustinere!11:43
missanette iti multumeste pentru sustinere!11:43
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!11:44
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!11:44
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!11:44
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!11:45
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!11:45
annamartac iti multumeste pentru sustinere!11:46
lenny iti multumeste pentru sustinere!11:46
OanaD iti multumeste pentru sustinere!11:46
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!11:47
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!11:47
Va puteti obijnui asa?
Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore. @norbert555
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
al doilea vot
pentru cei care m-au votat ieri. am mai dat inca un vot
PCA iti multumeste pentru sustinere!
gxg23 iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
mrcandea iti multumeste pentru sustinere!
alinaty iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
mary_bv iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
hypnotique iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
danitza iti multumeste pentru sustinere!
dine iti multumeste pentru sustinere!
lenny iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere!
Angelika iti multumeste pentru sustinere!
ingriddd iti multumeste pentru sustinere!
andastr8 iti multumeste pentru sustinere!
ingeru iti multumeste pentru sustinere!
carolrudi iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!
PITIKUL iti multumeste pentru sustinere!
KOASA iti multumeste pentru sustinere!
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere!
eUFOria iti multumeste pentru sustinere!
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
basil0000 iti multumeste pentru sustinere!
Mihai311 iti multumeste pentru sustinere!
Marius30 iti multumeste pentru sustinere!
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere!
@bolocan cosmin Mai primesti tu voturi cand o sa zboare porcul.
NU VOTATI CA NU DA RETUR!!!
sdrully iti multumeste pentru sustinere!
pentru azi o sa ma apuc mai tarziu de votat. nu ma uitati. returnez garantat
justcosmin nu cred k am primit ink vreun vot de la tine. nu m-am zarit in nicio lista de-a ta
http://reteaua.emag.ro/c/xayde
un vot si returnez…mc mult:D
@razvan
multumesc 🙂
mariusica96 iti multumeste pentru sustinere! 11.50
http://reteaua.emag.ro/c/bucsha
SOSO astept un vot de la tine
http://reteaua.emag.ro/c/florentinabn
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere! 11.11
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere! 11.16
harydam iti multumeste pentru sustinere! 11:19
bucsha iti multumeste pentru sustinere 11.28
PCA iti multumeste pentru sustinere! 11.28
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere! 11.28
silviu33 iti multumeste pentru sustinere! 11.29
uttzi iti multumeste pentru sustinere! 11.29
x_tina iti multumeste pentru sustinere! 11.29
JustCosmin iti multumeste pentru sustinere! 11.29
florin999 iti multumeste pentru sustinere! 11.30
sabynwtz iti multumeste pentru sustinere! 11.30
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 11.42
miralfn iti multumeste pentru sustinere! 11.42
Si multzam !
http://reteaua.emag.ro/c/pele
dine iti multumeste pentru sustinere!
dine iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
Voturi 11:45-11:50
andastr8 iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
KOASA iti multumeste pentru sustinere!
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere!
carolrudi iti multumeste pentru sustinere!
daniel2090 iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
crixtina iti multumeste pentru sustinere!
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
xayde iti multumeste pentru sustinere!
:(((( pe i e nu au trecut 24 de ore:((( va dau vot dublu cand vin atunci
ca altfel nu am cum azi
ca tre sa fug
:*:*:*:*: va pup si care vrea sa ma ajute si pe mine sa le zica si celor care nu sunt aici sa ma voteze ca ma revansez si pentru maine :*:*:*:*:*::*:* mii de pupici copii
sabynwtz iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!11:53
pele iarta-ma ca nu te-am votat
missanette iti multumeste pentru sustinere! 11.43
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere! 11.44
Si msc !
http://reteaua.emag.ro/c/pele
@ingrid Nu esti atenta deloc 😀 vezi pagina 7.
Cosmin :
A zis pe data de 29 Octombrie, 2010
ingriddd iti multumeste pentru sustinere!
@dine, pls retur
http://reteaua.emag.ro/c/bucsha
marynyk iti multumeste pentru sustinere!
basil0000 iti multumeste pentru sustinere!
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere!
eUFOria iti multumeste pentru sustinere!
gxg23 iti multumeste pentru sustinere!
mialove iti multumeste pentru sustinere!
elvynan iti multumeste pentru sustinere!
florentinabn iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
sunt si eu la servici cu probleme pe aici…mai votez, mai lucrez.oricum daca uit si eu pe cineva atentionati-ma…fara suparare cosmin
florin999 iti multumeste pentru sustinere!
@ingrid Nu e nicio problema. Servici usor 😉