Codurile eMAG de azi, 28 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
28 Oct Cod Bonus: SiRFstar III
Cod KissFM 28 Octombrie: SUSPENSIE
Cod Cronica Carcotasilor 27 octombrie: BUJIE
Cod Facebook 28 Octombrie:
- Codul este numarul de placi video NVIDIA instalate in cel mai puternic computer din lume – Tianhe-1A Raspuns: 7168
- Codul este data (sub forma ZZ-LL-AAAA) la care CERN a anuntat ca sistemul World Wide Web (WWW) va fi liber si gratuit pentru oricine. Raspuns: 30-04-1993
Raspunsuri Quiz 39
|
|
Microsoft Windows XP a fost lansat in anul : 2001 Acronimul DVD provine de la : Digital Video Disc Membru al echipei Carcotasilor, Marian Stanciu, interpreteaza personajul : Pustiu’ Care dintre urmatoarele afirmatii este corecta? : ExtraGarantia de Retur in 30 de zile este un serviciu de care poate beneficia orice client eMAG Yahoo Briefcase este : un serviciu gratuit de stocare a fisierelor |
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la jocuri și quiz-uri online, cum sunt cele organizate de eMAG, adaugă o notă de entuziasm și competitivitate zilnică, dar și ocazia de a acumula informații noi și interesante. Ideea de a folosi coduri și de a răspunde la întrebări trivia e fascinantă, deoarece combină utilul cu plăcutul: ai șansa să câștigi ceva, dar și să-ți îmbogățești bagajul de cunoștințe. Important este să rămâi constant implicat și să revii pentru a profita de actualizările zilnice, căci perseverența și curiozitatea sunt adesea răsplătite. Așadar, nu te opri din a căuta și explora, iar răspunsurile și codurile corecte pot fi cheia către noi oportunități și recompense.
florentinabn iti multumeste pentru sustinere!
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
datornici
http://reteaua.emag.ro/c/Maryus1985
http://reteaua.emag.ro/c/Marius30
http://reteaua.emag.ro/c/ONIX
http://reteaua.emag.ro/c/ingriddd
http://reteaua.emag.ro/c/Ovidutus
http://reteaua.emag.ro/c/ADRIANAMEDINA
http://reteaua.emag.ro/c/relutzu74
http://reteaua.emag.ro/c/Stfx
http://reteaua.emag.ro/c/mary_bv
http://reteaua.emag.ro/c/danitza
http://reteaua.emag.ro/c/marynyk
http://reteaua.emag.ro/c/mancatias
http://reteaua.emag.ro/c/adrian_84
gxg iti multumeste pentru sustinere! 9.54
Basil, retur pls
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!21:52 (*) #:-S
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
merci ela, ramane pe maine
sper ca nu am ramas dator la nimeni, si daca da – lasati cris ca eu o sa vad maine.
votati in continuare cu incredere
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
Cine stie … STIE !!! (*) (*) (*)
gxg23 iti multumeste pentru sustinere! 9.55
mancatias iti multumeste pentru sustinere!
lenny iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/cristi1992
care ati trimis please feed-back, altfel nu va pot returna favorul:)
basil0000 iti multumeste pentru sustinere! 21.55
Ieri park m-ai sarit ??!!
Eu ashtept !
http://reteaua.emag.ro/c/pele
daniel2090 iti multumeste pentru sustinere!
florentinabn iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere! 9.57
basil0000 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/cristi1992
florentinabn iti multumeste pentru sustinere! 21.57
http://reteaua.emag.ro/c/pele
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
FLORI …. KOASA?
Marius30
GeorGia03
silviu33
laura84
annamartac
lidiut19
Vladd89
ema80cop
cyp81
Mihai311
mancatias
M-ati votat si n-am observat eu ?!!
http://reteaua.emag.ro/c/pele
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/gagikru
pele iti multumeste pentru sustinere! 10.02 si eu cred ca te-am sarit ieri…….o sa te bag in lista si nu o sa te mai sar
Sint o serie de „colegi” kre voteaza o data la 2 zile !
OK nu pot , n-au browsere mai multe da’ sa spuna quetia asta !
Khiar dak ii votam sa fie in kunostinta de cauza nu asha !
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
multumesc
No problemo Basil0000 !
Nu e ku suparare !
Sa vedem ce ne rezerva viitoru !
pele eu te-am votat da daca-ti vine sa crezi ca am pierdut commentul schimband pagina ..stiu ca nu pare deloc convingator argumentu dar asta a fost 🙂
pele iti multumeste pentru sustinere!
ms
Nu fi suparat, pele!
Sunt multi care scriu si nu voteaza! Si tu le ceri 2 browsere! Nu e cazul la noi, ei mai vechi!
Azi, clar, lumea a fost suspicioasa!
Sunt multi care scriu si nu voteaza! presupun ca te poti trece pe lista suspiciosilor
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
lenny iti multumeste pentru sustinere!
IN SFARSIT….
http://reteaua.emag.ro/c/OanaD
salutare
mai jos junt voturile cu care mai eram dator.
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
ingeru iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
mary_bv iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
danitza iti multumeste pentru sustinere!
Daca vreti vot la schimb click mai jos:
http://reteaua.emag.ro/c/Mihai311
ONIX iti multumeste pentru sustinere!
sorry, ai fost votat de mine!
mancatias iti multumeste pentru sustinere! In jurul orei 17-18! Si daca nu crezi, nu ne mai votam!
mai eu nu va inteleg tot atatea suspiciuni si care voteaza si care nu, ii dreptul fiecaruia sa voteze pe cine vrea si eu am votat azi destui si am si primit voturi nu zic ca nu putine dar recunosc ca miar mai trebui cam 20 pt o sansa daca o sa reusesc sa fac rost bn daca nu asta este, dar nu acuz pe nimeni ca nu ma votat sau sa verific cei care m-au votat
Multumesc
http://reteaua.emag.ro/c/cristi1992
gxg23 iti multumeste pentru sustinere! 10.48+ 22.10
A venit si votu 2!
http://reteaua.emag.ro/c/pele
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
pepe poti da linku din nou ? te votez pe celalalt browser poate asa voi fi mai de incredrere
OanaD iti multumeste pentru sustinere! 22,13
pele* scuze
@pele
esti?
Mihai311 iti multumeste pentru sustinere!
sunt care pot da cate 2 voturi si vor sa-mi dea returnez si eu 2
http://reteaua.emag.ro/c/cristi1992
mancatias iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
vot pe al 2-lea browser
si ultimile voturi (datoriile)
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere! 22.18
am votat aceasta lista si ieri,tot in jur de ora 22 dar eram prea obosit sa o mai postez…..am mai adaugat pe pele si muresangabriel in lista
leny
dgrazvan
sorinsss
DANAVELIS
cosmin206
miralfn
ursuletii02
bucsha
GeorGia03
cristi1992
harydam
gagic ru
Firutz
Norbert555
jarnovsky
dragonelo17
MISTERS
Vlad89
PCA
misanette
carolrudi
la restu am dat confirmare individuala.Cine crede ca ma votat si eu nu l-am votat sa spuna fara suparare si am sa verific! NOAPTE BUNA !!!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
Al doilea vot pe astazi
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
Ela si „dragi kolegudtzi!”
nu sint de loc suspicios si nici makr suparat !!
Da’ e ciudat (a 2-a oara pe azi) k trb.sa aduci aminte unora si kind o faci HOpa apar shi voturile !
!
Am fost (shi probabil voi ramine) un”baiat bun” da’ nu vreau sa se interpreteze altfek questia asta !
Gata . Punkt .
Let’s dance and boogie !
Smile ! Tommorow will be worst , vorba italianului !
La vooooottt kopkii !
Si ptr. curiozitatea ta, poti citi pagina 24, mancatias!
nu inteleg faza cu al 2 lea browser
pele iti multumeste pentru sustinere! 22.19