Codurile eMAG de azi, 28 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
28 Oct Cod Bonus: SiRFstar III
Cod KissFM 28 Octombrie: SUSPENSIE
Cod Cronica Carcotasilor 27 octombrie: BUJIE
Cod Facebook 28 Octombrie:
- Codul este numarul de placi video NVIDIA instalate in cel mai puternic computer din lume – Tianhe-1A Raspuns: 7168
- Codul este data (sub forma ZZ-LL-AAAA) la care CERN a anuntat ca sistemul World Wide Web (WWW) va fi liber si gratuit pentru oricine. Raspuns: 30-04-1993
Raspunsuri Quiz 39
|
|
Microsoft Windows XP a fost lansat in anul : 2001 Acronimul DVD provine de la : Digital Video Disc Membru al echipei Carcotasilor, Marian Stanciu, interpreteaza personajul : Pustiu’ Care dintre urmatoarele afirmatii este corecta? : ExtraGarantia de Retur in 30 de zile este un serviciu de care poate beneficia orice client eMAG Yahoo Briefcase este : un serviciu gratuit de stocare a fisierelor |
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la jocuri și quiz-uri online, cum sunt cele organizate de eMAG, adaugă o notă de entuziasm și competitivitate zilnică, dar și ocazia de a acumula informații noi și interesante. Ideea de a folosi coduri și de a răspunde la întrebări trivia e fascinantă, deoarece combină utilul cu plăcutul: ai șansa să câștigi ceva, dar și să-ți îmbogățești bagajul de cunoștințe. Important este să rămâi constant implicat și să revii pentru a profita de actualizările zilnice, căci perseverența și curiozitatea sunt adesea răsplătite. Așadar, nu te opri din a căuta și explora, iar răspunsurile și codurile corecte pot fi cheia către noi oportunități și recompense.
ba da srry:d
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere! 18.24
Axxell Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.18.26
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere! 18.26
bucsha iti multumeste pentru sustinere! 18.27
elvynan iti multumeste pentru sustinere! 18.27
adrian72 iti multumeste pentru sustinere! 18.28
scr iti multumeste pentru sustinere! 18.29
mariralu iti multumeste pentru sustinere! 18.29
missanette iti multumeste pentru sustinere! 18.30
dariana iti multumeste pentru sustinere! 18.30
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere! 18.31
bidutza iti multumeste pentru sustinere! 18.32
harydam iti multumeste pentru sustinere! 18.32
carolrudi iti multumeste pentru sustinere! 18.33
frussy69 iti multumeste pentru sustinere! 18.33
lenny iti multumeste pentru sustinere! 18.34
ema80cop iti multumeste pentru sustinere! 18.34
calinn2004 iti multumeste pentru sustinere! 18.35
ancas1 iti multumeste pentru sustinere! 18.35
miralfn iti multumeste pentru sustinere! 18.36
claudzius iti multumeste pentru sustinere! 18.36
mary_bv iti multumeste pentru sustinere! 18.37
robydoc1979 iti multumeste pentru sustinere! 18.38
alinaty iti multumeste pentru sustinere! 18.38
coppyl iti multumeste pentru sustinere! 18.39
dine iti multumeste pentru sustinere! 18.39
Constanta iti multumeste pentru sustinere! 18.40
adytzzu iti multumeste pentru sustinere! 18.40
bashtan iti multumeste pentru sustinere! 18.41
b3l3a iti multumeste pentru sustinere! 18.41
janovskyy iti multumeste pentru sustinere! 18.42
x_tina iti multumeste pentru sustinere! 18.43
garel iti multumeste pentru sustinere!18.43
Nesteea iti multumeste pentru sustinere! 18.44
erdeigyula iti multumeste pentru sustinere! 18.44
jumatatea iti multumeste pentru sustinere! 18.45
MaryannA iti multumeste pentru sustinere! 18.45
FloFish iti multumeste pentru sustinere! 18.46
mialove iti multumeste pentru sustinere! 18.46
cyp81 iti multumeste pentru sustinere! 18.47
http://reteaua.emag.ro/c/muresangabriel
si o sa mai votez dar tre sa plec
mancatias iti multumeste pentru sustinere! 18:49
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere! 18,51
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
gxg23 iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere! 18:51
http://reteaua.emag.ro/c/giani1974
ingeru iti multumeste pentru sustinere! 18.52
v-as mai vota….dar nu au trecut 24 h…grea asteptarea.. (*) (*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
soso, de unde esti?
@gxg
ai pierdut din start din incredere
si cand votezi sa postezi si ora exacta cand ai votat
crezi ca rezolvi ceva daca nu esti corect
daca nu dai retur vei vedea ca in 2 zile nu mai primesti de la nimeni
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/MISTERS
Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.
pt ingridddd …… da paginile mai inapoi ….. si ai sa vezi ca te-am votat …:D
VOT ~~~~> http://reteaua.emag.ro/c/Moghy
sorinsss iti multumeste pentru sustinere! 18:54
mancatias iti multumeste pentru sustinere!
KOASA iti multumeste pentru sustinere! 18.56
okis, atunci ms…pe maine la un nou vot:)
Sa ridice mana sus cine a primit vot de la gxg!
ingriddd iti multumeste pentru sustinere!
robydoc1979 iti multumeste pentru sustinere!
lidiut19 iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
gagikru iti multumeste pentru sustinere!
marynyk iti multumeste pentru sustinere!
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
hypnotique iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
mrcandea iti multumeste pentru sustinere!
bachelor91 iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere!
flocirin iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
lenny iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
cine eeeeeeeeee………………………………..
http://reteaua.emag.ro/c/giani1974
nimeni
@ela
suspectezi ceva in legatura cu gxg?
WILL … NU CUMVA AI RAMAS DATOR?
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere! 19:00
http://reteaua.emag.ro/c/giani1974
Pe cine votez? Pe Micul-Will sau Angelika ?
si la mn si la mn au ramas will si agelika datori
inca un rand
adrian72 iti multumeste pentru sustinere! 18:21
carolrudi iti multumeste pentru sustinere! 18:21
bucsha iti multumeste pentru sustinere! 18:22
zaru iti multumeste pentru sustinere! 18:23
maryena iti multumeste pentru sustinere! 18:24
Ovidutus iti multumeste pentru sustinere! 18:25
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere! 18:27
ADRIANAMEDINA iti multumeste pentru sustinere! 18:29
OanaD iti multumeste pentru sustinere! 18:31
giani1974 iti multumeste pentru sustinere! 18:33
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere! 18:34
Moghy iti multumeste pentru sustinere! 18:35
Mihai311 iti multumeste pentru sustinere! 18:36
alinaty iti multumeste pentru sustinere! 29:37
silviu33 iti multumeste pentru sustinere! 18:38
missanette iti multumeste pentru sustinere! 18:42
mary_bv iti multumeste pentru sustinere! 18:46
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere! 18:55
adytzzu iti multumeste pentru sustinere! 18:56
Stfx iti multumeste pentru sustinere! 18:57
lenny iti multumeste pentru sustinere! 18:58
Mariralu iti multumeste pentru sustinere! 19:00
ai 2 conturi will?
Nu stiu, dragonleo! Vazusem comentariul si ma gandeam la clik-uri! N-as vrea sa se inteleaga altceva! Poate omul nu reuseste de fiecare data! Nu trec 24h sau eu stiu!
gxg a postat votul :
„dragoulea17 iti multumeste pentru sustinere”
deci nu avea cum sa ma voteze ca linkul meu este cu dragonleo17
si nu ai cum sa gresesti daca votezi ca dai copy/paste
Razvan parca mai votat si as dimineata , parca pe la 10:21 ceva de genul asta si acum iar……….
la mine nu apare nimic
http://reteaua.emag.ro/c/giani1974
Razvan Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore. u?
INGRIDDDD…… data viitoare nu te mai iert!!! inseamna ca tu habar nu aveai ca te-am votat si erai disperat(a) sa-ti dau votul……care era dat cu ceva ore bune….
anna :
A zis pe data de 28 Octombrie, 2010
ingriddd iti multumeste pentru sustinere! 14.17
Dupa ora 20,30 pot da alte voturi!
aveti grije si cu Razvan…..
nu mai stiam poate atunci nu eram pe faza. oricum ti-am multumit si te-am votat si eu. sper ca totul sa fie oki acum:)
Azi e ziua suspiciunilor?
Razvan da retur
unii sunt asa prosti ca nici nu stiu sa copie
asa este harydam
Cam da .. e ziua suspiciunilor ! :))
este ok, dar data viitoare………atentie la cine te voteaza…… ca uite asa se rascoala cate unu si zice : „aaaaaa cine alaaaa n-a votat”…. nu-i mai dati ca nu merita…….
Moghy pls.retur
http://reteaua.emag.ro/c/giani1974
:)))) chiar ca …. ziua suspiciunilor!!!!!!!!!!!!
ai si tu dreptate, dar sunt si care nu dau, din pacate
ma gadesc cum o sa fie in ultimele zile de concurs,nu mai da nimeni nici un vot ca nu cumva sa-i creasca altuia sansa la porche =))
:)))))))))))))))))
ha,ha,ha…….
corect ingriddd…. unde „e” dreptate „e” 😀