Codurile eMAG de azi, 28 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
28 Oct Cod Bonus: SiRFstar III
Cod KissFM 28 Octombrie: SUSPENSIE
Cod Cronica Carcotasilor 27 octombrie: BUJIE
Cod Facebook 28 Octombrie:
- Codul este numarul de placi video NVIDIA instalate in cel mai puternic computer din lume – Tianhe-1A Raspuns: 7168
- Codul este data (sub forma ZZ-LL-AAAA) la care CERN a anuntat ca sistemul World Wide Web (WWW) va fi liber si gratuit pentru oricine. Raspuns: 30-04-1993
Raspunsuri Quiz 39
|
|
Microsoft Windows XP a fost lansat in anul : 2001 Acronimul DVD provine de la : Digital Video Disc Membru al echipei Carcotasilor, Marian Stanciu, interpreteaza personajul : Pustiu’ Care dintre urmatoarele afirmatii este corecta? : ExtraGarantia de Retur in 30 de zile este un serviciu de care poate beneficia orice client eMAG Yahoo Briefcase este : un serviciu gratuit de stocare a fisierelor |
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la jocuri și quiz-uri online, cum sunt cele organizate de eMAG, adaugă o notă de entuziasm și competitivitate zilnică, dar și ocazia de a acumula informații noi și interesante. Ideea de a folosi coduri și de a răspunde la întrebări trivia e fascinantă, deoarece combină utilul cu plăcutul: ai șansa să câștigi ceva, dar și să-ți îmbogățești bagajul de cunoștințe. Important este să rămâi constant implicat și să revii pentru a profita de actualizările zilnice, căci perseverența și curiozitatea sunt adesea răsplătite. Așadar, nu te opri din a căuta și explora, iar răspunsurile și codurile corecte pot fi cheia către noi oportunități și recompense.
ingeru iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere! 16.00
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere! 16.00
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere! 16.01
harydam iti multumeste pentru sustinere! 16.01
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere! 16.02
Marius30 iti multumeste pentru sustinere! 16.02
Moghy iti multumeste pentru sustinere! 16.03
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere! 16.04
adrian84 iti multumeste pentru sustinere! 16.04
gagikru iti multumeste pentru sustinere! 16.05
MCry iti multumeste pentru sustinere! 16.05
florindodo iti multumeste pentru sustinere! 16.06
bucsha iti multumeste pentru sustinere! 16.06
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere! 16.07
bidutza iti multumeste pentru sustinere! 16.07
PCA iti multumeste pentru sustinere! 16.07
mrcandea iti multumeste pentru sustinere! 16.08
gxg23 iti multumeste pentru sustinere! 16.08
OanaD iti multumeste pentru sustinere! 16.08
giani1974 iti multumeste pentru sustinere! 16.08
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!16.09
missanette iti multumeste pentru sustinere! 16.10
silviu33 iti multumeste pentru sustinere! 16.10
adrian72 iti multumeste pentru sustinere! 16.11
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere! 16.13
laura84 iti multumeste pentru sustinere! 16.14
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 16.14
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere! 16.15
Stfx iti multumeste pentru sustinere! 16.16
zaru iti multumeste pentru sustinere! 16.16
http://reteaua.emag.ro/c/muresangabriel
djflavio iti multumeste pentru sustinere!
Angelika iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/cristi1992
ingriddd iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
ok, Koasa
ptr ca esti sincer ai un vot de la mine
KOASA iti multumeste pentru sustinere!16 :17
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
… si lasa linkul asa … e mai bine
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
NOROC K A APARUT
ingeru iti multumeste pentru sustinere! 16.16
K SA NE APERE DE KOASA !
Eu te-am votat kiar dak nu-s pe lista !
http://reteaua.emag.ro/c/pele
renasterea aia e lista copiata de la pele
MERCI ADI. PE BUNE … SUNT NOU SI NU MA BUNGHESC LA KESTII DE ASTEA. ONESTLY
dragoulea17 iti multumeste pentru sustinere!
rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
marius30
moghy
danavelis
cristi1992
adrian84
gogikru
florindodo
MISTERS
oanaD
silviu33
laura84
dgrazvan
X_tina
ema80cop
cyp81
ingriddd
robydoc1979
Angelika
mary_bv
carolrudi
toti iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/gxg23
vot pentru vot 16:22
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere! 16 :20
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
este aproximativ la fel cu a lui pele….si acu il adaug si pe 🙂 pele
KOASA trebuie sa scrii pe cine votezi ca sa stim care returnam .. asta daca ne si intra voturile .. ca de la unii cu liste false asteptam noi mult si bine sa ne intre voturile……. dar sunt cu ochii pe voi
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!
temicoxxl iti multumeste pentru sustinere!
RobertTheWinner iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere!
robydoc1979 iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
gata 🙂 v-am votat pe toti…
sper sa primesc macar jumatate din voturile pe care le-am dat (sunt optimista azi) :D:D:D
Asa e e lista mea !
Am luat-o-n freza !
1 vot pe apa SIMBETEI !
mie nu mi-a intrat nici un vot de la tine dragul meu asa ca pana nu intra nu returnez sorry prea multe tepe
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere! 16.24
pele one good advice nu mai puneti liste pe aici ca noi intre noi ne cunoastem
KOASA – tu acum stii ce ai de facut, nu?
si pentru ADI daca nu crezi ca votez iti trimit de acuma daca vrei print screen ca am vazut in celelalte commenturi ca io nu votez.
Sincer nu am timp sa ma uit tot timpul la toate commenturile sa vad cine m-a votat de obicei iau o lista cum e a lui pele si ii dau de acolo sa votez dar sunt si dati cand ma uit sa vad cine m-a votat si dau return si eu am fost cand nu m-a votat si eu am votat dar eu nu m-am suparat. daca te votez si chiar vrei sa ma votezi nu-i nici o problema voteaza-ma dar daca nu ma votezi io nu ma supar.
in fiecare zi am votat peste 30-40 de persoane
si au fost care nu m-au votat dar eu nu am facut atata tam tam.
Va multumesc la revedere si o dupa masa placuta in continuoare. mai intru mai spre seara.
http://reteaua.emag.ro/c/muresangabriel
sa zica care a votat ca nush unde sa returnez;)
@Muresan: pe mine nu m-ai votat azi 🙂
vot pentru vot eu v-am votat astept si de la voi eu returnez imediat…16:26
http://reteaua.emag.ro/c/gxg23
KOASA iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
muresaaaaaan, te-am votat, uita-te mai sus
mie mi-a intrat votul de la muresangabriel :-?? dar cateodata e mai slow emag-ul
missantte eu te-am votat, nush daca m-ai votat si tu sau nu
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
daaaaaaaaaaaa chair la inceput te-am votat norbert .. daca vrei stau sa gasesc pagina unde e scris
ok ,nu e nevoie, ms
OK missanette !
it’s a good advice !
I’ll think bette another time !
Sorry !
cum sa te uit tocmai pe tine care imi dai vot zilnic ??? :*:*:*:
uite dovada norbert: Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.
pai se mai intampla sa uiti pe cineva…
nu-i bai pele intentiile tale sunt bune ale lor sunt de 2 bani
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!11:21 (*) 😉
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!11 :24 (*)
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!11 :26 (*)
PCA iti multumeste pentru sustinere!11:28(*)
mrcandea iti multumeste pentru sustinere!11:31(*)
gxg23 iti multumeste pentru sustinere!11 :33 (*)
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!11 :34 (*)
harydam iti multumeste pentru sustinere!11:35 (*)
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!11 :36 (*)
OanaD iti multumeste pentru sustinere!11:37 (*)
alinaty iti multumeste pentru sustinere!11 :38 (*)
pele iti multumeste pentru sustinere!11 :45 (*)
missanette iti multumeste pentru sustinere!12:15 (*)
bucsha iti multumeste pentru sustinere!12:25 (*)
MCry iti multumeste pentru sustinere!12:28 (*)
mary_bv iti multumeste pentru sustinere!12:29(*)
miralfn iti multumeste pentru sustinere!12:20(*)
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!12:34 (*)
gagikru iti multumeste pentru sustinere!12 :41(*)
hypnotique iti multumeste pentru sustinere!12:42(*)
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!12:44 😉
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!12:47(*)
lenny iti multumeste pentru sustinere!12:49 (*)
dine iti multumeste pentru sustinere!13:59(*)
annamartac iti multumeste pentru sustinere!14:59(*)
robydoc1979 iti multumeste pentru sustinere! 15 :02(*)
andastr8 iti multumeste pentru sustinere!15 :16 (*) 😉
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!15:19 😉
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere!16:09(*)
KOASA iti multumeste pentru sustinere!16 :17
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere! 16 :20(*)
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
nu pe cei care merita norbert .. never :*:*:*:
carolrudi iti multumeste pentru sustinere! 16.30
pele iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
daca nu ziceti care votati eu cum stiu unde sa dau retur???
KOASA iti multumeste pentru sustinere! 16.28
orikum nu regret prea tare „Renasterea” pt.k faza in sine a fost dura !
Dupa KOASA vine INGERU !!
http://reteaua.emag.ro/c/pele
hai copii mana sus care m-au votat
mancatias iti multumeste pentru sustinere! 16.32
=)) ce haios esti pele :)))) :*:*:**:
KOASA iti multumeste pentru sustinere!
pana va ganditi sa vorbiti ma duc sa mai termin treburile prin casa
revin cu forte noi :*:*:*:
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere! 16.37
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS (*)
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere! 16.38
KOASA,,,Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
4 voturi?!? Are cineva timp?
http://reteaua.emag.ro/c/lenny