Codurile eMAG de azi, 27 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
27 Oct Cod Bonus: 8 ohmi
Cod KissFM 27 Octombrie: TASTA
Cod Newsletter 26 octombrie: INTERFATA_USB
Cod Facebook 27 Octombrie:
- Codul este primul status postat de Google pe contul sau oficial de Twitter. Atentie: Codul este sub forma de text (prin transformare din binar la text). Raspuns: i’m feeling lucky
- Codul este data (sub forma LL-AAAA) la care a fost fondat serviciul YouTube Raspuns: 02-2005
Raspunsuri Quiz 38
|
|
Adobe Reader este: o aplicatie software Actualul slogan Sony este: Make.believe La eMAG, la orice laptop cumparat cu Internet Mobil de la Vodafone, ai: Pana la 400 RON discount Acronimul IMDb provine de la: Internet Movie Database Care dintre produsele de mai jos nu sunt in oferta eMAG? Barca |
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la concursurile eMAG și utilizarea codurilor promoționale poate fi atât distractivă, cât și avantajoasă, oferindu-ne ocazia de a economisi bani și de a ne testa cunoștințele generale în cadrul quiz-urilor. Din experiența mea, astfel de activități nu doar că îți îmbunătățesc abilitățile de rezolvare a problemelor și capacitatea de a reține informații, dar îți oferă și oportunitatea de a te conecta cu o comunitate de oameni care împărtășesc aceleași interese. Important este să rămâi organizat și să verifici frecvent pentru actualizările codurilor și răspunsurilor, oferindu-ți astfel șansa de a beneficia pe deplin de fiecare ofertă. Deci, dacă vrei să explorezi noi direcții de economisire și să îți îmbunătățești cultura generală, recomand să te implici activ în aceste concursuri și să vezi ce beneficii poți obține.
missanette lasa-mi si link-ul 🙂
PS: nu imi place sa raman dator 😛 🙂
gaby pune linku
da missanette de la tine au intrat 🙂 Multumesc.
hypno sa stii ca de la tine nu mi-a intrat votul … :-?? http://reteaua.emag.ro/c/missanette
http://reteaua.emag.ro/c/sdrully
http://reteaua.emag.ro/c/SorYnA
un vot plz, ms
missanette iti multumeste pentru sustinere! (*)
Naragan iti multumeste pentru sustinere!
11:42
RobertTheWinner iti multumeste pentru sustinere!
beeenni iti multumeste pentru sustinere!
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
Marius30 iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
lenny iti multumeste pentru sustinere!
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
alinaty iti multumeste pentru sustinere!
dine iti multumeste pentru sustinere!
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere!
mariuspmi iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
basil0000 iti multumeste pentru sustinere!
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
JustCosmin iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/miralfn
Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore. missanette …ti-a intrat sigur … poate de la altu nu ti-a intrat 😀
http://reteaua.emag.ro/c/SorYnA
retur pls
http://reteaua.emag.ro/c/hypnotique
mai imi trebuiesc 3 voturi :(((
Ce echipa suntem noi daca nu ne ajutam? 🙁
Ovidutus iti multumeste pentru sustinere
http://reteaua.emag.ro/c/harydam
sdrully iti multumeste pentru sustinere!
Pt cine vrea inca un vot de la mine deseara,cand ajuns acasa, va rog sa votati contul
http://reteaua.emag.ro/c/bebelush
MAi imi trebuie 10 voturi pt o sansa pe contu asta. MErsi.
Mirabela, am vazut ca m-ai votat dar nu mi-au intrat creditele 🙁
bebelush iti multumeste pentru sustinere!
hypno nu stiu link-ul tau 🙁
http://reteaua.emag.ro/c/zaru
multumesc
gaby si eu am votat … ai dat inapoi ?
Inca un vot pt Gaby:
sdrully iti multumeste pentru sustinere!
Da-mi si mie te rog un vot pe contu
http://reteaua.emag.ro/c/bebelush
http://reteaua.emag.ro/c/hypnotique
link
bebelush iti multumeste pentru sustinere! (*)
Da refresh la greu, Gaby, uneori intra mai greu.
zaru un return astept mc
bebelush iti multumeste pentru sustinere! 11.51
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! (*)
Ovidutus iti multumeste pentru sustinere
bebelush iti multumeste pentru sustinere!
SorYnA iti multumeste pentru sustinere!
sdrully iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Moghy
http://reteaua.emag.ro/c/ONIX
votul se returneaza
Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.
Moghy… Adu-mi aminte mai tarziu 🙂
bebelush iti multumeste pentru sustinere!
Gata hypno a intrat … nush de ce a intrat asa greu :-??
ONIX iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/hypnotique
bebelush iti multumeste pentru sustinere! 11.44
http://reteaua.emag.ro/c/pele
ONIX iti multumeste pentru sustinere! 11.53
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
ONIX iti multumeste pentru sustinere! astept returul 😀
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
missanette … si mie imi intra mai greu unele …chiar dupa 20 min … 🙂
sunt serioasa cu voturile
Am reusit sa votez si de pe explorer acum
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
hypnotique iti multumeste pentru sustinere!
Multumesc.
bebelush iti multumeste pentru sustinere!
ONIX iti multumeste pentru sustinere!
@ sdrully – Gabi cand ai tu chef si poti eu astept ! 🙂 Si asa incep sa fiu putin cam dezamagit de acest joc.. am in pui mei aproape 50 de sanse.. am iesit pe locul 88 nu am primit nici un voucher.. nu am cashtigat nimic… nu stiu ce sa mai zic..
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/hypnotique
gaby nu merge pe i ex ca iti dadeam … nu ai 24 de ore pe ala …
pele iti multumeste pentru sustinere!
ONIX iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
Cam frec menta azi,am timp de votat,cine mai vrea?
http://reteaua.emag.ro/c/bebelush
http://reteaua.emag.ro/c/miralfn
hypnotique iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Moghy
Moghy…..ai pierdut ,,,continua….ai castigat…continua…..(*) (*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
nu stiu ce se intampla astazi am votat pe cei care credeam ca sunt de incredere si nu returneaza voturile……..
ONIX astept returul
ma gandesc ca pierd vremea continuand asa :))
onix asteptam return
Bună ziua!
Acum am ajuns și eu acasă și mă apuc de treabă! Știu că sunt dator cu câteva voturi și de aceea nu mai stau la discuții și încep votarea!
Le mulțumesc celor care m-au votat și le returnez acum favoarea!
Pentru cei care nu m-au votat îi asigur că le returnez votul!
Urați-mi spor la treabă!
http://reteaua.emag.ro/c/Micul-Will
http://reteaua.emag.ro/c/Angelika