Codurile eMAG de azi, 27 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
27 Oct Cod Bonus: 8 ohmi
Cod KissFM 27 Octombrie: TASTA
Cod Newsletter 26 octombrie: INTERFATA_USB
Cod Facebook 27 Octombrie:
- Codul este primul status postat de Google pe contul sau oficial de Twitter. Atentie: Codul este sub forma de text (prin transformare din binar la text). Raspuns: i’m feeling lucky
- Codul este data (sub forma LL-AAAA) la care a fost fondat serviciul YouTube Raspuns: 02-2005
Raspunsuri Quiz 38
|
|
Adobe Reader este: o aplicatie software Actualul slogan Sony este: Make.believe La eMAG, la orice laptop cumparat cu Internet Mobil de la Vodafone, ai: Pana la 400 RON discount Acronimul IMDb provine de la: Internet Movie Database Care dintre produsele de mai jos nu sunt in oferta eMAG? Barca |
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la concursurile eMAG și utilizarea codurilor promoționale poate fi atât distractivă, cât și avantajoasă, oferindu-ne ocazia de a economisi bani și de a ne testa cunoștințele generale în cadrul quiz-urilor. Din experiența mea, astfel de activități nu doar că îți îmbunătățesc abilitățile de rezolvare a problemelor și capacitatea de a reține informații, dar îți oferă și oportunitatea de a te conecta cu o comunitate de oameni care împărtășesc aceleași interese. Important este să rămâi organizat și să verifici frecvent pentru actualizările codurilor și răspunsurilor, oferindu-ți astfel șansa de a beneficia pe deplin de fiecare ofertă. Deci, dacă vrei să explorezi noi direcții de economisire și să îți îmbunătățești cultura generală, recomand să te implici activ în aceste concursuri și să vezi ce beneficii poți obține.
n-ai pt. ce ce este corect trebuie sa ramana corect . asa cred eu ………….alti nu…………………
adi pe mine m-ai uitat?
acum v-am pupat ………BUNA SEARA…………….
VOTATI-MA cu incredere ca RETURNEZ
http://reteaua.emag.ro/c/giani1974
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!20:41
care crede ca nu lam votat sa zica 😀
bine zis giani 🙂 😉 10+ 🙂 :*
http://reteaua.emag.ro/c/lidiut19
voturi 27 oct:
CEI CARE NU VA GASITI IN LISTA ,NU VA PANICATI :),N-AU TRECUT BLESTEMATELE ALEA DE 24 ORE,CA MA DISPERA ASTIA CU 24 H ALE LOR,VA RETURNEZ DUPA ORA 22 SAU CHIAR 23 PT UNII
bidutza iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere!
@Rstrykt:ti-am returnat si votul de ieri,dupa ora 22 ,vezi postarile de ieri…
si astazi la fel dupa ora 22 cand expira cele 24 ore…
carolrudi iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
andastr8 iti multumeste pentru sustinere!
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere!
lidiut19 iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
VOTURI DE LA CARE ASTEPT RETUR:
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
byla iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
@PCA: ESTI SIGURA CA RAZVAN N-A GRESIT O TASTA?IN LOC DE 8 SA FI APASAT PE 5….NU FACE DGRAZVAN DE ASTEA….CE ROST AVEA SA COPIE UN POST DE-AL TAU,MACAR LUA TOATA LISTA…NU UN SINGUR VOT…
MULTUMESC CELOR CARE MA VOTEAZA
VERIFIC TOATE COMMENT-URILE
RETURNEZ GARANTAT 100%
http://reteaua.emag.ro/c/OanaD
Marius30 iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
beeenni iti multumeste pentru sustinere!
radu29635 iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
laura84 iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
uttzi iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere!
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 13:38
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 13:39
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
eUFOria iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere!
basil0000 iti multumeste pentru sustinere!
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
PITIKUL iti multumeste pentru sustinere!
andastr8 iti multumeste pentru sustinere!
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
PCA iti multumeste pentru sustinere!
bidutza iti multumeste pentru sustinere!
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere!
mary_bv iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
cjc iti multumeste pentru sustinere!
Andry iti multumeste pentru sustinere!
florindodo iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Moghy
nu te-am uitat dine, cum era sa te uit, numai ca n-au trecut 24 h ……
RUDI? Pe mine m-ai uitat?????
bucsha iti multumeste pentru sustinere!20 :37
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
OanaD iti multumeste pentru sustinere! 20.47
http://reteaua.emag.ro/c/bucsha
Klaudia iti multumeste pentru sustinere!
misters iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
stie careva codu de la carcotasi?
lasati-ma sa plec si eu la chef………..VA ROG…
dine iti multumeste pentru sustinere!20:47
OanaD cred ca te_am votat de dimineata verifica si tu si daca nu scriem retur iar maine te voi vota de 2ori.
http://reteaua.emag.ro/c/giani1974
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere! 20 :45
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
http://reteaua.emag.ro/c/Maryus1985
hai cu votu ca nu mai stau decat 1h sa am timp sa returnez
Ovidutus iti multumeste pentru sustinere! 20:49
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
@RUDI…pe mine nu ma votezi..??
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere! 20:51
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
VOTURI DE LA CARE ASTEPT RETUR:
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
byla iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
MULTUMESC CELOR CARE MA VOTEAZA
VERIFIC TOATE COMMENT-URILE
RETURNEZ GARANTAT 100%
http://reteaua.emag.ro/c/OanaD
OanaD iti multumeste pentru sustinere!20:54(*)
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
Marius30 iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
beeenni iti multumeste pentru sustinere!
radu29635 iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
laura84 iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
uttzi iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere!
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 13:38
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 13:39
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
eUFOria iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere!
basil0000 iti multumeste pentru sustinere!
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
PITIKUL iti multumeste pentru sustinere!
andastr8 iti multumeste pentru sustinere!
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
PCA iti multumeste pentru sustinere!
bidutza iti multumeste pentru sustinere!
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere!
mary_bv iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
cjc iti multumeste pentru sustinere!
Andry iti multumeste pentru sustinere!
florindodo iti multumeste pentru sustinere!
Klaudia iti multumeste pentru sustinere!
robertnick iti multumeste pentru sustinere!
prisacean iti multumeste pentru sustinere!
byla iti multumeste pentru sustinere!
madamarina iti multumeste pentru sustinere!
chiar daca nu au trecut cele 24 de ore puteti vota de pe un alt browser
nu trebuie sa asteptati cele 24 de ore
de exemplu daca ati votat ieri la ora 20 nu trebuie sa asteptati pana astazi la ora 20 ca sa votati
deschideti alt browser si puteti vota la ce ora doriti
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
oanaD, nu am intrat demult, si pot returna totul deodata …. scuze ptr intarziere
lidiut19 iti multumeste pentru sustinere! 2.59
(*) (*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
OanaD iti multumeste pentru sustinere! 21.01
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere! 21.03
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
adrian72 iti multumeste pentru sustinere! 21.04
(*) (*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!21:04(*)
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!21:03(*)
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
@ADI…NU-I PROBLEMA..CAND POTI TU…
@dragonleo17…AM INCERCAT ALT BROWSER DAR NU M-A LASAT…ACUM VAD CA MA LASA…AM INCERCAT CU :
carolrudi iti multumeste pentru sustinere!
MA APUC SI DE CEILALTI LA CARE TRE SA DAU RETUR
http://reteaua.emag.ro/c/OanaD
Pe cei de mai jos i-am votat chiar daca nu mi-au dat vot nici ieri si nici azi. Poate ca imi vor multumi pentru sustinere 🙂
temicoxxl iti multumeste pentru sustinere!
Julwere iti multumeste pentru sustinere!
stefanmedves iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
Misters iti multumeste pentru sustinere! 21.07
(*) (*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
dine iti multumeste pentru sustinere!21:06(*)
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
Am retunat votul celor care m-au votat astazi.
Marius30 iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
beeenni iti multumeste pentru sustinere!
radu29635 iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
laura84 iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
uttzi iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere!
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 13:38
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 13:39
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
eUFOria iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere!
basil0000 iti multumeste pentru sustinere!
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
PITIKUL iti multumeste pentru sustinere!
andastr8 iti multumeste pentru sustinere!
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
PCA iti multumeste pentru sustinere!
bidutza iti multumeste pentru sustinere!
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere!
mary_bv iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
cjc iti multumeste pentru sustinere!
Andry iti multumeste pentru sustinere!
florindodo iti multumeste pentru sustinere!
Klaudia iti multumeste pentru sustinere!
robertnick iti multumeste pentru sustinere!
prisacean iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
ma repet
votati intr-o zi de pe un browser iar ziua urmatoare de pe alt browser
nu o sa va mai loviti de interdictia de 24 ore
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!21:08(*)
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!21:11(*)
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
Morphious_dragosh iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
pele iti multumeste pentru sustinere!21:12(*)
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
fratilor, pe voi Maryus1985 va voteaza, adica returneaza ? Ca vad ca el doar cere, dar nu raspunde cu returul cuvenit. L-am votat de o juma de ora, si-a mai facut aparitia de vreo doua ori, dar doar ca sa ceara …………
din cate stiu….voteaza Maryus1985…../:)
http://reteaua.emag.ro/c/MCry
voturi 27 oct:
bidutza iti multumeste pentru sustinere!
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
giani1974 iti multumeste pentru sustinere!
missanette iti multumeste pentru sustinere!
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere!
carolrudi iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
andastr8 iti multumeste pentru sustinere!
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere!
lidiut19 iti multumeste pentru sustinere!
MISTERS iti multumeste pentru sustinere!
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
carolrudi iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
mrcandea iti multumeste pentru sustinere!
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
dine iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere!
VOTURI DE LA CARE ASTEPT RETUR:
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
byla iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
MULTUMESC CELOR CARE MA VOTEAZA
VERIFIC TOATE COMMENT-URILE
RETURNEZ GARANTAT 100%
http://reteaua.emag.ro/c/OanaD
PCA iti multumeste pentru sustinere! 9.28
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere! bucsha iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
hypnotique iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/ingriddd
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere! 9.29
buna,stie cineva codul de la cronica carcotasilor?