Codurile eMAG de azi, 27 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
27 Oct Cod Bonus: 8 ohmi
Cod KissFM 27 Octombrie: TASTA
Cod Newsletter 26 octombrie: INTERFATA_USB
Cod Facebook 27 Octombrie:
- Codul este primul status postat de Google pe contul sau oficial de Twitter. Atentie: Codul este sub forma de text (prin transformare din binar la text). Raspuns: i’m feeling lucky
- Codul este data (sub forma LL-AAAA) la care a fost fondat serviciul YouTube Raspuns: 02-2005
Raspunsuri Quiz 38
|
|
Adobe Reader este: o aplicatie software Actualul slogan Sony este: Make.believe La eMAG, la orice laptop cumparat cu Internet Mobil de la Vodafone, ai: Pana la 400 RON discount Acronimul IMDb provine de la: Internet Movie Database Care dintre produsele de mai jos nu sunt in oferta eMAG? Barca |
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la concursurile eMAG și utilizarea codurilor promoționale poate fi atât distractivă, cât și avantajoasă, oferindu-ne ocazia de a economisi bani și de a ne testa cunoștințele generale în cadrul quiz-urilor. Din experiența mea, astfel de activități nu doar că îți îmbunătățesc abilitățile de rezolvare a problemelor și capacitatea de a reține informații, dar îți oferă și oportunitatea de a te conecta cu o comunitate de oameni care împărtășesc aceleași interese. Important este să rămâi organizat și să verifici frecvent pentru actualizările codurilor și răspunsurilor, oferindu-ți astfel șansa de a beneficia pe deplin de fiecare ofertă. Deci, dacă vrei să explorezi noi direcții de economisire și să îți îmbunătățești cultura generală, recomand să te implici activ în aceste concursuri și să vezi ce beneficii poți obține.
nici o prb giani
cu doar 2 click-uri pot incheia sansa azi
Coduri/Credite 0995!!!!!!!! Cine completeaza?
@ela =lenny???? daca da te-am votat deja
http://reteaua.emag.ro/c/ codul ala de pe facebook nu-i bun…:((
http://reteaua.emag.ro/c/uttzi
Ba e bun! Dar s-a terminat! Apostroful e problema! (*)
dana velis si byla nu vreti sa dati retur dana velis tu ai 2 de la mine azi…..
http://reteaua.emag.ro/c/zaru
lenny iti multumeste pentru sustinere! 12.37+16.05 vot 2
http://reteaua.emag.ro/c/pele
uttzi iti multumeste pentru sustinere!16,07
http://reteaua.emag.ro/c/lenny
miralfn iti multumeste pentru sustinere! 14.43+16.07
http://reteaua.emag.ro/c/pele
uttzi iti multumeste pentru sustinere! iti mai dau unul da si tu te rog si nici sabinutz nu mi-a dat
Merci! Al 2-lea dupa ora 20!
pele iti multumeste pentru sustinere! 16,09
uttzi, ai plecat?
asa se intampla dupa ce-si fac treaba… nu o sa mai dau nici eu pana nu vad de la fiecare macar bunavointa…
http://reteaua.emag.ro/c/zaru
uttzi iti multumeste pentru sustinere!
@zaru
Danavelis intotdeauna returneaza!!!!! nu-ti face prb, daca nu a votat inca sigur returneaza in cel mai scurt timp.
la fel si byla.
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
ok dar mai aveam nevoie de 3 click-uri sa mai fac o sansa si plecam linistit acasa…
http://reteaua.emag.ro/c/zaru
Maryus1985 iti multumeste pentru sustinere!
zaru iti multumeste pentru sustinere! 16.18
2* azi
http://reteaua.emag.ro/c/kimpanioan
daty vot si la mn pls
Tine aciulea zaru ! Noroku’ tau k am mai inventat un browser !
zaru iti multumeste pentru sustinere! 12.12 + 15.49 + 16.17
K sa fii mai linishtit !
http://reteaua.emag.ro/c/pele
lenny iti multumeste pentru sustinere! 16.20….alt browser…
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
kimpanioan iti multumeste pentru sustinere! 16.20
x_tina iti multumeste pentru sustinere! multumesc si la tine este al doilea acum 16.21
zaru iti multumeste pentru sustinere! 16,22…pe IE
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
care au mai aparut pe aici copii?? manuta sus sa va vad
si eu va multumesc mai cumpar o sansa acum
http://reteaua.emag.ro/c/zaru
uttzi iti multumeste pentru sustinere! 16.24
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
kimpanioan iti multumeste pentru sustinere! 16.25
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
kimpanioan iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/zaru
zaru…si tu ai 2 voturi de la mn…unul la 12.13, altul la 16.22…e ok….
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
am doar 30 SANSE…mai sunteti careva codashi ca mn ?… (*) (*) daca nu am participat la Maraton…
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
da de acord doar ca intrasem un pic in panica ca nu mai dadeai niciun semn de viata
http://reteaua.emag.ro/c/daniel2090
multumesc
@danavelis
codasa??? eu am abia 22, daca tu esti codasa eu cum ma numesc? :))))))))
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere! al treilea azi 16.31
Ms prieteni pt grja fata de semeni….Succes !!!
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS (*)
daniel2090 iti multumeste pentru sustinere! astept retur.
@deny (kimpanioan) retur pls!
stiu ca maratonistii au obtinut si 23 SANSE intr-o zi….iar eu , nik…
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
iar eu si mai putin…….:P
daniel2090 iti multumeste pentru sustinere! 16.34
(*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
x_tina iti multumeste pentru sustinere! al treilea azi 16.35
http://reteaua.emag.ro/c/zaru
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/daniel2090
ms pt retur , daniel 2090….esti ok…
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
http://reteaua.emag.ro/c/kimpanioan
ajutati-ma si pe mn pls
Stai linishtita Dana!
Shi eu deabia o fakui pe cea ku nr 27 !
Deci esti in grafik !
Mai fak acesti domni un maraton si …
Orikum spor la primit click by ckick pina pina …
http://reteaua.emag.ro/c/pele
daniel2090 iti multumeste pentru sustinere! 16.38
http://reteaua.emag.ro/c/zaru
@zaru
ms pt 3* dar eu nu mai pot da…..:(