Codurile eMAG de azi, 27 octombrie: codurile eMAG se actualizeaza pe parcursul zilei, reveniti
27 Oct Cod Bonus: 8 ohmi
Cod KissFM 27 Octombrie: TASTA
Cod Newsletter 26 octombrie: INTERFATA_USB
Cod Facebook 27 Octombrie:
- Codul este primul status postat de Google pe contul sau oficial de Twitter. Atentie: Codul este sub forma de text (prin transformare din binar la text). Raspuns: i’m feeling lucky
- Codul este data (sub forma LL-AAAA) la care a fost fondat serviciul YouTube Raspuns: 02-2005
Raspunsuri Quiz 38
|
|
Adobe Reader este: o aplicatie software Actualul slogan Sony este: Make.believe La eMAG, la orice laptop cumparat cu Internet Mobil de la Vodafone, ai: Pana la 400 RON discount Acronimul IMDb provine de la: Internet Movie Database Care dintre produsele de mai jos nu sunt in oferta eMAG? Barca |
De asemenea va recomand sa cititi articolul complet legat de coduri emag, raspunsuri quizz-uri, coduri bonus si voturi
Vreti sa aflati ultimele coduri emag, raspunsuri la quizz, coduri kiss fm, coduri bonus sau alte noutati despre concursul eMag ?
*Dupa abonare verificati emailul pentru confirmare.
Participarea la concursurile eMAG și utilizarea codurilor promoționale poate fi atât distractivă, cât și avantajoasă, oferindu-ne ocazia de a economisi bani și de a ne testa cunoștințele generale în cadrul quiz-urilor. Din experiența mea, astfel de activități nu doar că îți îmbunătățesc abilitățile de rezolvare a problemelor și capacitatea de a reține informații, dar îți oferă și oportunitatea de a te conecta cu o comunitate de oameni care împărtășesc aceleași interese. Important este să rămâi organizat și să verifici frecvent pentru actualizările codurilor și răspunsurilor, oferindu-ți astfel șansa de a beneficia pe deplin de fiecare ofertă. Deci, dacă vrei să explorezi noi direcții de economisire și să îți îmbunătățești cultura generală, recomand să te implici activ în aceste concursuri și să vezi ce beneficii poți obține.
@danavelis si restul!!!!!!!!!
Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.
cred ca ieri am votat ceva mai tarziu ca la toti imi baga „ai mai acordat…….”.:( revin cu vot. pana atunci multumesc celor care ma voteaza si sigur dau retur 🙂
salut lume 😀 am sa postez lista cu cei ce m-au votat pana acum .. dar mai au timp pana diseara la ora 24 sa vad care e serios si care nu !!! CEI CE AU STELUTA INSEAMNA CA AU RETURNAT !!!!
>>> 27 octombrie <<<
MCry iti multumeste pentru sustinere! 24:02
muresangabriel iti multumeste pentru sustinere! 24:02
robydoc1979 iti multumeste pentru sustinere! 24:03 *****
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere! 24:03 *****
bucsha iti multumeste pentru sustinere! 24:04 *****
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere! 24:04
Moghy iti multumeste pentru sustinere! 24:05 ****
RobertTheWinner iti multumeste pentru sustinere! 24:06
temicoxxl iti multumeste pentru sustinere! 24:07
silviu33 iti multumeste pentru sustinere! 24:07
mrcandea iti multumeste pentru sustinere! 24:08
PCA iti multumeste pentru sustinere! 24:08 *****
Stfx iti multumeste pentru sustinere! 24:08 *****
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere! 24:09
carolrudi iti multumeste pentru sustinere! 24:09
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere! 24:10
annamartac iti multumeste pentru sustinere! 24:10
Marius30 iti multumeste pentru sustinere! 24:10
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere! 24:11 *****
lenny iti multumeste pentru sustinere! 24:11
miralfn iti multumeste pentru sustinere! 24:12 *****
GeorGia03 iti multumeste pentru sustinere! 24:12 ****
OanaD iti multumeste pentru sustinere! 24:12
x_tina iti multumeste pentru sustinere! 24:13
adrian72 iti multumeste pentru sustinere! 24:13
sabynwtz iti multumeste pentru sustinere! 24:14
dine iti multumeste pentru sustinere! 24:14
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere! 24:14
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere! 24:15 *****
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere! 24:15
harydam iti multumeste pentru sustinere! 24:16 *****
mariuspmi iti multumeste pentru sustinere! 24:16
dgrazvan iti multumeste pentru sustinere! 24:16 *****
MISTERS iti multumeste pentru sustinere! 24:17
basil0000 iti multumeste pentru sustinere! 24:17
giani1974 iti multumeste pentru sustinere! 24:18 *****
ema80cop iti multumeste pentru sustinere! 24:18
missanette iti multumeste pentru sustinere! 24:18
JustCosmin iti multumeste pentru sustinere! 24:19
alinaty iti multumeste pentru sustinere! 24:19 *****
mialove iti multumeste pentru sustinere! 24:20
pele iti multumeste pentru sustinere! 24:20 ******
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere! 24:20
danitza iti multumeste pentru sustinere! 24:21
eUFOria iti multumeste pentru sustinere! 24:21
bachelor91 iti multumeste pentru sustinere! 24:22
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 24:22
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere! 24:23 ****
cyp81 iti multumeste pentru sustinere! 24:23
marynyk iti multumeste pentru sustinere! 24:24
gagikru iti multumeste pentru sustinere! 24:58 *****
http://reteaua.emag.ro/c/Rstrykt
silviu33 iti multumeste pentru sustinere!
dragonleo17 iti multumeste pentru sustinere!
annamartac iti multumeste pentru sustinere!
Marius30 iti multumeste pentru sustinere!
lenny iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Micul-Will
http://reteaua.emag.ro/c/Angelika
http://reteaua.emag.ro/c/imici99
nici eu nu am prins nimic acum am ratat de asta e altadata http://reteaua.emag.ro/c/marynyk
era cu „I” mare. In engleza persoana intaii singular se scrie tot timpul cu litera mare.
@rstrykt
eu de ce nu am stelutza? ca la tine e retur, eu am votat prima de fiecare data 😛
mai avem 51 zile de joc..e timp ….de noi SANSE (*) (*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
http://reteaua.emag.ro/c/imici99
Multumiri pentru sustinere !!!!
mrcandea iti multumeste pentru sustinere! 1.37
basil…lasa un link….dar basil000 am votat aseara, park…. (*) (*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
http://reteaua.emag.ro/c/imici99
Multumiri pentru sustinere !!!
io nu am vazut nici un vot de la tine pe pe categoria asta de astazi !!! x_tina… daca tu zici ca m-ai votat azi hai sa fie poate nu te-oi fi vazut !!!
am nevoie de votul a 10 prieteni ai Retelei si inchei o SANSA…..
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
Rstryct ar trebui sa fii mai atenta nu te supara da r eu team votat mai devreme si nu vad nicio steluta in directia mea ce explicatii mai dai?http://reteaua.emag.ro/c/marynyk
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
si return la cei ce m-au votat astazi care nu erau pe lista !!!
bidutza iti multumeste pentru sustinere! 12:55 ****
laura84 iti multumeste pentru sustinere! 13:12 ****
mary_bv iti multumeste pentru sustinere! 13:14 ****
zaru iti multumeste pentru sustinere! 13:26 ****
andastr8 iti multumeste pentru sustinere! ****
http://reteaua.emag.ro/c/Rstrykt
am sa ii bag pe lista pe zary / mary_bv si biduta …. iar ceilalti am observat ca intra si da vot la 3-4 si iese .. nus permenti !!!
@rstrykt
pai azi nu, tocmai scrisei mai sus, la inceputul acestei pagini ca sunt inca in 24 h….iar votul tau de azi e de fapt returul la votul meu de ieri!
in fine, nu-i bai oricum eu votez si tu stiu ca faci la fel 🙂
maria am vazut pe cineva tot cu numele MARIA dar avea link /mary_bv 😐
va rog….nu mai schimbati pareri contradictorii !!! e asa de frig afara , pe acest blog macar sa ne fie cald si bine…..pupici pt BAFTA !!! (*) (*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
Marius30 iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere!
beeenni iti multumeste pentru sustinere!
radu29635 iti multumeste pentru sustinere!
bucsha iti multumeste pentru sustinere!
silviuu1987 iti multumeste pentru sustinere!
laura84 iti multumeste pentru sustinere!
Moghy iti multumeste pentru sustinere!
sorinsss iti multumeste pentru sustinere!
uttzi iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
DANAVELIS iti multumeste pentru sustinere!
miralfn iti multumeste pentru sustinere!
deiutza85 iti multumeste pentru sustinere!
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 13:38
hypnotique iti multumeste pentru sustinere! 13:39
OanaD iti multumeste pentru sustinere!
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!
Rstrykt iti multumeste pentru sustinere!
cristi1992 iti multumeste pentru sustinere!
eUFOria iti multumeste pentru sustinere!
MCry iti multumeste pentru sustinere!
Vladd89 iti multumeste pentru sustinere!
pele iti multumeste pentru sustinere!
cjc iti multumeste pentru sustinere!
Andry iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
restrikt te-am votat si ieri pe zi si azi ce e drept azi acum te-am votat dar daca nua m link dupa ce sa votez???
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
Astazi i-am votat pe urmatorii:
http://reteaua.emag.ro/c/dgrazvan
http://reteaua.emag.ro/c/ecstasyonline
http://reteaua.emag.ro/c/Moghy
http://reteaua.emag.ro/c/gagikru
http://reteaua.emag.ro/c/uttzi
http://reteaua.emag.ro/c/boleck
http://reteaua.emag.ro/c/pele
http://reteaua.emag.ro/c/ovidutzu
http://reteaua.emag.ro/c/cristi1992
http://reteaua.emag.ro/c/Marius30
http://reteaua.emag.ro/c/adrian_84
http://reteaua.emag.ro/c/relutzu74
http://reteaua.emag.ro/c/MCry
http://reteaua.emag.ro/c/miralfn
http://reteaua.emag.ro/c/ONIX
http://reteaua.emag.ro/c/bucsha
http://reteaua.emag.ro/c/harydam
http://reteaua.emag.ro/c/Maryus1985
http://reteaua.emag.ro/c/radu29635
http://reteaua.emag.ro/c/carolrudi
http://reteaua.emag.ro/c/beeenni
http://reteaua.emag.ro/c/RobertTheWinner
http://reteaua.emag.ro/c/bidutza
http://reteaua.emag.ro/c/cozma55
http://reteaua.emag.ro/c/Mihai311
http://reteaua.emag.ro/c/silviuu1987
http://reteaua.emag.ro/c/mrcandea
http://reteaua.emag.ro/c/laura84
http://reteaua.emag.ro/c/elena_m
http://reteaua.emag.ro/c/giani1974
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
http://reteaua.emag.ro/c/jumatatea
http://reteaua.emag.ro/c/missanette
http://reteaua.emag.ro/c/adrian72
http://reteaua.emag.ro/c/GeorGia03
http://reteaua.emag.ro/c/marynyk
http://reteaua.emag.ro/c/Stfx
http://reteaua.emag.ro/c/PCA
http://reteaua.emag.ro/c/mary_bv
http://reteaua.emag.ro/c/hypnotique
http://reteaua.emag.ro/c/sdrully
http://reteaua.emag.ro/c/deiutza85
http://reteaua.emag.ro/c/andastr8
http://reteaua.emag.ro/c/OanaD
http://reteaua.emag.ro/c/Rstrykt
http://reteaua.emag.ro/c/ema80cop
http://reteaua.emag.ro/c/lenny
http://reteaua.emag.ro/c/dragonleo17
http://reteaua.emag.ro/c/muresangabriel
http://reteaua.emag.ro/c/Ciobby
http://reteaua.emag.ro/c/claudzius
http://reteaua.emag.ro/c/vasilesku
http://reteaua.emag.ro/c/x_tina
http://reteaua.emag.ro/c/basil0000
http://reteaua.emag.ro/c/mariuspmi
http://reteaua.emag.ro/c/dine
http://reteaua.emag.ro/c/MaryannA
http://reteaua.emag.ro/c/MISTERS
http://reteaua.emag.ro/c/mariralu
http://reteaua.emag.ro/c/alinaty
http://reteaua.emag.ro/c/silviu33
http://reteaua.emag.ro/c/sabynwtz
http://reteaua.emag.ro/c/annamartac
http://reteaua.emag.ro/c/Naragan
http://reteaua.emag.ro/c/temicoxxl
http://reteaua.emag.ro/c/adytzzu
http://reteaua.emag.ro/c/robydoc1979
http://reteaua.emag.ro/c/byla
http://reteaua.emag.ro/c/cyp81
http://reteaua.emag.ro/c/PITIKUL
http://reteaua.emag.ro/c/Vladd89
http://reteaua.emag.ro/c/mialove
http://reteaua.emag.ro/c/JustCosmin
http://reteaua.emag.ro/c/danitza
http://reteaua.emag.ro/c/eUFOria
http://reteaua.emag.ro/c/opelsenator
http://reteaua.emag.ro/c/cborz
http://reteaua.emag.ro/c/NeNe
http://reteaua.emag.ro/c/Pufi
http://reteaua.emag.ro/c/Ovidutus
http://reteaua.emag.ro/c/bebelush
http://reteaua.emag.ro/c/Micul-Will
http://reteaua.emag.ro/c/Angelika
http://reteaua.emag.ro/c/ionut020
http://reteaua.emag.ro/c/zaru
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
aa x_tina .. am inteles !!!
missannete daca dai clik pe numele meu iti apare link sa ma votezi 😛
adrian72 iti multumeste pentru sustinere!
deyutza85 iti multumeste pentru sustinere!
mariuspmi iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Micul-Will
http://reteaua.emag.ro/c/Angelika
L-am votat si pe:
http://reteaua.emag.ro/c/flocirin
http://reteaua.emag.ro/c/Norbert555
mrcandea iti multumeste pentru sustinere!
andastr8 iti multumeste pentru sustinere! 1.44
carolrudi…peste 30 min e votul tau !!! Ai mai acordat un click acestui participant. Poti incerca din nou in 24 de ore.
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
vot pe vot
http://reteaua.emag.ro/c/ecstasyonline
momentan dupa lista am strans 620 de credite !!! si abia aproape jumate au votat !!! sa vad pana diseara !!
basil esti si tu pe lista ca te-am votat .. nu returnezi ? 😐 te faci ca nu vezi ? sau votez pe cine vrei tu !!
http://reteaua.emag.ro/c/Rstrykt
ecstasyonline iti multumeste pentru sustinere! 13.46
ecstasyonline iti multumeste pentru sustinere! 13.47
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
carolrudi iti multumeste pentru sustinere! 13.47
basil0000 iti multumeste pentru sustinere!
ema80cop iti multumeste pentru sustinere!
JustCosmin iti multumeste pentru sustinere!
alinaty iti multumeste pentru sustinere!
adrian_84 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Micul-Will
http://reteaua.emag.ro/c/Angelika
basil iti multumeste pentru sustinere! 13.49
(*) (*)
http://reteaua.emag.ro/c/DANAVELIS
(*) (*)
Micul-Will iti multumeste pentru sustinere! 13.49
Angelika iti multumeste pentru sustinere! 13.50
Norbert555 iti multumeste pentru sustinere!13.51
basil scuze am vazut votu tau !!!
danitza iti multumeste pentru sustinere!
eUFOria iti multumeste pentru sustinere!
bachelor91 iti multumeste pentru sustinere!
relutzu74 iti multumeste pentru sustinere!
cyp81 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Micul-Will
http://reteaua.emag.ro/c/Angelika
VOT :
http://reteaua.emag.ro/c/Moghy
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/harydam
Moghy iti multumeste pentru sustinere! 13.54
TOȚI CEI DIN LISTA LUI PCA DE LA PAGINA 13, AU PRIMIT SI VOTUL MEU! MIZEZ PE SERIOZITATEA LOR!
carolrudi iti multumeste pentru sustinere!
harydam iti multumeste pentru sustinere! 13.54
flocirin iti multumeste pentru sustinere!
x_tina iti multumeste pentru sustinere!
imici99 iti multumeste pentru sustinere!
http://reteaua.emag.ro/c/Moghy