zambesc.com RSS Feed

Program ANIMAX Decembrie 2010

Nici un comentariu

Daca tot am primit pe email programul de la Animax pentru Decembrie 2010 macar sa il public si aici. Poate intereseaza pe cineva. Citeste in continuare…

, ,

Otopeni Air Show 2010

8 Comentarii

Pentru cine are chef sa mearga la Otopeni Air Show 2010 am cautat, si am si gasit programul oficial cat si harta cu locul unde va avea loc mitingul aviatic.
Bine, am cautat in special pentru mine, deorece am in plan sa ma duc si eu. Citeste in continuare…

, , , ,

Non-stop pe mess

10 Comentarii

Cum frecam eu menta linistit vine cineva cu o problema legata de messenger: Citeste in continuare…

, ,

Jocurile Olimpice de la Beijing 2008, programul pentru zilele urmatoare

5 Comentarii

Daca astazi am reusit sa mai luam o medalie prin Mihai Covaliu sunt sigur ca nu va fi si ultima.
Daca vreti sa urmariti la televizor aventurile sportivilor la Beijing, pentru urmatoarele zile programul este urmatorul:

Miercuri 13 august 2008
TVR1
05.30 – (5,30-7,10) Gimnastica feminina
09.30 – 11,00 Volei feminin
11.00 – 11:30 Scrima
11.50 – 13,50 Fotbal: Camerun – Italia
13.00 – Scrima semifinale
14.00 – Handbal feminin: Norvegia – Kazahstan
15.00 – Volei feminin: Cuba – China
17.00 – Fotbal: Argentina – Serbia

TVR2
05.45 – Handbal (Feminin)
13.30 – Natatie
15.45 – Handbal (Feminin), Germania – Ungaria
17.15 – Handbal (Feminin), Romania – Franta

Joi 14 august 2008
TVR1
06.00 – Gimnastica masculina individual
09.30 – Volei masculin: Polonia – Serbia
11.45 – Baschet: Lituania – Rusia
13.00 – Scrima finale
13.30 – Natatie calificari
14.00 – Box

TVR2
05.00 – Natatie
07.30 – Volei (Masculin), Brazilia – Rusia
14.00 – Handbal (Masculin), Danemarca – Rusia
15.45 – Handbal (Masculin), Franta – Croatia
17.15 – Baschet (Masculin)

, ,

Olimpiada de la Beijing 2008, programul pentru urmatoarele 2 zile la TVR

Nici un comentariu

Programul Jocurilor Olimpice de la Beijing 2008 pentru urmatoarele 2 zile la TVR:

Luni 11 august 2008

TVR1
05.00 – (5,00-6,29) Natatie
07.30 – (7,30-9,00) Volei feminin: SUA – Cuba
09.30 – (9,30-11,00) Volei feminin: Brazilia – Rusia
10.45 – (10,45 – 12,15) Handbal feminin: Germania – Coreea
14.00 – (14,00 – 17,00) Box
14.00 – (14,00 – 15,30) Handbal: China – Romania

TVR2
13.30 – Natatie, calificari

Marti 12 august 2008

TVR1
05.00 – (5,00-7,31) Gimnastica masculina finala pe echipa
09.00 – (9,00-10,00) Polo: Grecia – Ungaria
10.20 – (10,20-11,20) Polo: Serbia – Croatia
10.40 – (10,40 – 13,50) Caiac canoe semifinale, finale
13.30 – (13,30 – 15,42) Natatie calificari
14.00 – (14,00 – 15,30) Scrima semifinale, finale
15.00 – (15,00 – 16,45) Baschet masculin: SUA – Angola

TVR2
05.00 – Gimnastica (Masculin)
05.00 – Lupte greco-romane
05.00 – Natatie, finale
05.00 – Scrima
05.00 – Haltere
11.45 – Baschet (Masculin), Spania – China
15.45 – Handbal (Masculin), Germania – Islanda
17.15 – Baschet (Masculin), Argentina – Australia

, ,